تمرینات تیم ملی فوتبال امارات برای دیدار با ایران از مرحله مقدماتی جام جهانی، از امشب آغاز می شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

روزنامه البیان امارات در گزارشی از نحوه و اهمیت تمرینات تیم ملی امارات پیش از دیدار با ایران نوشت‌. تمریناتی که قرار است  از امروز (پنج شنبه) در کمپ تمرینی الوصل در دبی آغاز شود.

در ابتدای این گزارش آمده است: این اردو از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا الأبیض (لقب امارات) نیاز به بازیابی امیدهایش پس از ۲ تساوی ناامید کننده برابر لبنان و سوریه، جهت موفقیت در ادامه راه دارد. تیم ملی نیازمند یک پیروزی است تا بتواند برای دومین بار در طول تاریخ خود به جام جهانی صعود کند.

این روزنامه اماراتی نوشت: تیم ملی ایران قدرتمند است و از دو بازی نخست خود پس از برتری مقابل سوریه و عراق، 6 امتیاز را بدست آورده است. اگر تیم ملی امارات موفق شود، ایران صدرنشین را شکست دهد و بتواند از سد عراق قعرنشین عبور کند، با تمرکز و قدرت بیشتری می‌تواند به مسیرش برای صعود به جام جهانی ادامه دهد.

البیان نوشت که «فان مارویک»، سرمربی این تیم امروز در کمپ تمرینی دبی بازیکنانش را ملاقات خواهد کرد. این روزنامه نوشت که صحبت‌های مربی هلندی برای بازیکنان پیش از دیدارهای حساس پیش رو بسیار اهمیت خواهد داشت.

در ادامه این گزارش آمده است: تمرینات امشب قرار است سبک باشد و تمرینات جدی از فردا جمعه آغاز می شود زیرا مارویک قصد دارد برنامه و روش بازی تیمش مقابل ایران را تمرین کند.

البیان در پایان نوشت: این بستگی به افزایش توان بخش دفاعی امارات با توجه به قدرت حمله تیم ایران دارد، در حالی که مارویک قصد دارد برای گلزنی، روی ضد حملات سریع توسط سه بازیکن به نام های فابیو لیما، خلیل ابراهیم (که جایگزین کایو مصدوم شده) و علی مبخوت برای گلزنی تکیه کند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.