لاتزیو چهار روز پس از برتری در دربی پایتخت ایتالیا، در لیگ اروپا هم جشن پیروزی گرفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دیدارهای دور دوم گروه‌های E تا H مسابقات فوتبال لیگ اروپا، پنجشنبه شب برگزار شد که در گروه E، لاتزیو با نتیجه 2 بر صفر از سد لوکوموتیو مسکو گذشت. توما باسیچ در دقیقه 13 و پاتریک گابارون در دقیقه 58 برای شاگردان مائوریتزیو ساری گلزنی کردند.

براساس این گزارش، در دیگر دیدار این گروه نیز تقابل مارسی و گالاتاسرای به تساوی بدون گل انجامید. گالاتاسرای با چهار و لاتزیو با سه امتیاز، در رده‌های اول و دوم جدول گروه E جای گرفته‌اند.

در گروه F تیم ستاره سرخ با تنها گل گوئلور کانگا در دقیقه 64 بر لودوگورتس غلبه کرد و براگا با نتیجه 3 بر یک مقابل میدتی‌لند پیروز شد. وندرسون گالنو در دقایق 55 (از روی نقطه پنالتی) و 5+90 و ریکاردو هورتا در دقیقه 62 برای براگا گلزنی کردند و اواندر فریرا در دقیقه 19، یکی از گل‌های خورده نماینده دانمارک را از روی نقطه پنالتی جبران کرد. ستاره سرخ و براگا به ترتیب شش و سه امتیاز کسب کرده‌اند و در دو رتبه ابتدایی جدول گروه F قرار دارند.

سلتیک هم در خانه خود با نتیجه 4 بر صفر مغلوب بایرلورکوزن شد تا بدون امتیاز، در انتهای جدول گروه G بایستد. پیرو هینکاپی در دقیقه 25، فلوریان ویرتز در دقیقه 35، لوکاس آلاریو در دقیقه 58 از روی نقطه پنالتی و آمینه آدلی در دقیقه 4+90، گل‌های لورکوزن را به ثمر رساندند تا این تیم با شش امتیاز، صدرنشین گروه شود. رئال بتیس هم با نتیجه 3 بر یک مقابل فرانس‌واروژ به برتری رسید. میترو اوزونی در دقیقه 44 برای فرانس‌واروژ و نبیل فکیر، هنری وینگو (گل به‌خودی) و کریستیان تِیو در دقایق 17، 76 و 5+90 برای بتیس گلزنی کردند.

در گروه H نیز دینامو زاگرب در خانه خنک به پیروزی 3 بر صفر دست یافت. در این مسابقه که صادق محرمی روی نیمکت دینامو زاگرب نشسته بود، لوکا ایوانوسچ در دقیقه 10 و برونو پتکوویچ در دقایق 3+45 و 67 از روی نقطه پنالتی، دروازه خنک را گشودند. وستهام هم با نتیجه 2 بر صفر بر راپید وین غلبه کرد. دکلان رایس در دقیقه 29 و سعید بن‌رحما در دقیقه 4+90 برای چکش‌ها گلزنی کردند تا آنها با شش امتیاز، صدرنشین گروه باشند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.