کوون چانگ هون هافبک اصلی تیم ملی کره جنوبی به دلیل مصدومیت، دیدار حساس برابر ایران را از دست داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کوون چانگ هون هافبک سوون سامسونگ و تیم ملی فوتبال کره جنوبی و یکی از موثرترین بازیکنان تیم پائولو بنتو، به دلیل آسیب دیدگی از فهرست تیم ملی این کشور خط خورد و چئونگ وو یونگ بازیکن تیم فرایبورگ آلمان جایگزین او شد.

فدراسیون فوتبال کره جنوبی امروز صبح رسماً با اعلام این خبر اضافه کرد که "کوون چانگ هون به دلیل مصدومیت مچ پای چپ از دو دیدار برابر سوریه و ایران محروم شده و چئونگ وو یونگ به عنوان جایگزین او به اردوی تیم ملی فراخوانده شده است.

کوون چانگ هون زننده تک گل تیم ملی کره جنوبی در این مرحله از رقابت های مقدماتی جام جهانی است. او در دیدار برابر لبنان به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد و گل 3 امتیازی کره ای ها را به ثمر رساند. علاوه بر این، کوون چانگ هون یکی از اعضای ثابت تیم ملی کره جنوبی در رقابت های المپیک توکیو بود و دروازه تیم المپیک فرانسه را باز کرده بود.

این بازیکن که فصل گذشته در فرایبورگ آلمان عضویت داشت، در مرحله قبلی مقدماتی جام جهانی نیز جزو ترکیب اصلی و یازده نفره تیم ملی کره جنوبی بود و دروازه ترکمنستان را نیز باز کرده بود. کوون چانگ هون روز گذشته و در جریان دیدار سوون سامسونگ و اینچئون یونایتد تک گل تیمش را به ثمر رساند اما در دقیقه 68 آسیب دید و زمین بازی را ترک کرد.

قرار است بازیکنان تیم ملی کره جنوبی فردا و در Paju NFC (مرکز آموزش تیم های ملی فوتبال کره) جمع شده و اردوی خود را برای دو دیدار برابر سوریه در تاریخ 15 مهر و جدال حساس برابر ایران در تاریخ 20 مهر آماده کنند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.