ابوالفضل جلالی که از سایپا به استقلال پیوسته است، به دلیل مصدومیتی که دارد، دو دیدار ابتدایی این تیم در لیگ برتر را از دست داده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مدافع چپ استقلال دو دیدار ابتدایی لیگ برتر را از دست خواهد داد.

به گزارش پارس فوتبال، ابوالفضل جلالی مدافع چپ تازه وارد استقلال که از سایپا به این تیم پیوسته به دلیل مصدومیتی که داشت، مجبور شد تن به عمل جراحی بدهد.

او این روزها دوران نقاهت را سپری می کند و در تمرینات تیمش غایب است. جلالی دو روز قبل با حضور در تمرین استقلال شرایط جسمانی خود را به کادرفنی توضیح داد و از چند روز دیگر کارش را در تمرین به صورت اختصاصی شروع خواهد کرد.

جلالی البته هنوز به طور کامل بهبود پیدا نکرده و شرایط حضور در تمرینات گروهی را ندارد. او فعلا به صورت اختصاصی کارش را آغاز می کند و امیدوار است به زودی بتواند برای تیمش به میدان برود.

با شرایطی که این مدافع چپ دارد، به دیدار اول استقلال مقابل هوادار تهران در لیگ برتر نمی رسد. او اما بعد از آن به تمرینات اضافه می شود اما قطعا به خاطر دوری از تمرینات از نظر جسمانی باید وضعیت بهتری پیدا کند و دیدار دوم استقلال در لیگ برتر را نیز از دست می دهد.

در این شرایط تعطیلی چند روزه لیگ به خاطر دیدارهای ملی بعد از هفته دوم فرصتی است تا جلالی به شرایط آرمانی برگردد و بتواند اولین بازی های خود را برای استقلال انجام بدهد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.