تیم های مختلف حاضر نیستند در زمین تمرین استقلال بازی دوستانه انجام بدهند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 آبی های پایتخت از مدت ها قبل با مشکل نداشتن زمین تمرین مواجه هستند. با حضور مصطفی آجورلو در مدیریت استقلال قرار بر این شد که این مشکل هرچه سریع تر حل بشود. با وجود تلاش های مختلف در این خصوص اما اکثر زمین های خوب استقلال از جمله دستگردی، صنایع دفاع وتهرانسر زیر کشت رفته اند و فعلا نمی توانند در دسترس استقلالی ها قرار بگیرند.

 

از این رو آبی های پایتخت چند روزی است در زمین خیریه عمل تمرینات خود را برگزار می کنند. چمن این مجموعه اما شرایط مناسبی ندارد و به همین خاطر استقلالی ها نمی توانند تمرینات سنگین خود را در آن برگزار کنند.

 

مساله مهم تر بازی دوستانه است.کادرفنی استقلال قصد داشت در هفته پیش رو چند بازی دوستانه در دستور کار بازیکنان قرار بدهد. آنها روز گذشته مقابل خیبر خرم آباد قرار گرفتند اما شرایط زمین چمن خیریه عمل و البته کوچک بودن این زمین باعث ناراحتی اعضای دو تیم شده بود.

 

در این شرایط ملوان انزلی نیز که قرار بود چند روز دیگر با استقلال بازی کند هم به خاطر نداشتن زمین مناسب برای استقلال این بازی دوستانه را لغو کرده است. استقلالی ها حتی در شرایطی روز شنبه مقابل پیکان تهران قرار می گیرند که این بازی دوستانه در زمین ایرانخودرو که اختصاصی پیکان است برگزار خواهد شد.

 

از طرف دیگر فجرسپاسی نیز به دلیل موضوع نداشتن زمین مناسب مقابل استقلال قرار نگرفت.

 

حالا اما مسئولان استقلال از این موضوع ناراحت هستند. آنها به دلیل نداشتن زمین تمرین مناسب نمی توانند بازی تدارکاتی خوب برگزار کنند و باید دید این مشکل چه زمانی برطرف خواهد شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.