تیم ملی فوتبال کره جنوبی در سومین دیدارش در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با غلبه بر سوریه و با یک بازی بیشتر صدرنشین گروه A شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دو تیم کره جنوبی و سوریه در شروع هفته سوم از مسابقات نهایی انتخابی جام جهانی 2022 قطر از ساعت 14:30 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آنسان‌وا کره جنوبی به مصاف هم رفتند و در پایان تیم میزبان با نتیجه 2 بر یک بر حریف خود غلبه کرد.

در این دیدار ابتدا هوانگ این‌بئوم در دقیقه 48 برای کره گلزنی کرد، اما عمر خربین در دقیقه 84 کار را به تساوی کشاند. سوریه‌ای‌ها برای به پایان رساندن بازی با نتیجه مساوی امیدوار بودند که سون هیونگ مین در دقیقه 89 و لحظات پایانی بازی گل برتری کره جنوبی را به ثمر رساند.

کره با این پیروزی و با یک بازی بیشتر نسبت به ایران با 7 امتیاز صدرنشین گروه A شد و ایران هم اکنون با یک بازی کمتر و 6 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار دارد.

در سایر دیدارهای این گروه امارات و ایران از ساعت 20:15 امروز در ورزشگاه زعبیل دبی به مصاف هم خواهند رفت و دیگر دیدار گروه A نیز میان عراق و لبنان در ورزشگاه خلیقه شهر دوحه انجام خواهد شد که این دیدار ساعت 18 برگزار آغاز می‌شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.