کاپیتان اسبق پرسپولیس با تمجید از عملکرد تیم ملی مدعی است شرایط هنوز برای صعود فراهم نیست و باید با حمایت بیشتر و تمرکز کادرفنی و بازیکنان، ادامه مسیر را دنبال کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محسن بنگر مدافع میانی سابق پرسپولیس که اکنون دوران مربیگری را در شهرداری نوشهر دنبال می‌کند درباره عملکرد تیم ملی در جدال با امارات گفت: تیم‌های آسیایی پیشرفت قابل توجهی داشته‌اند و امارات نیز برخلاف سالیان گذشته یک حریف آسان محسوب نمی‌شود. در همین بازی در دقایق زیادی حریف با برنامه و آنالیز مناسب تیم ملی را تحت فشار قرار داده بود. خوشبختانه به نتیجه مدنظر در این بازی رسیدیم.

وی ادامه داد: مهدی طارمی واقعا یک مهره تاثیرگذار و ارزشمند برای تیم ملی محسوب می‌شود که این روزها در اوج پختگی و آمادگی به سر می‌برد. گل او واقعا تیزهوشانه بود و نمی‌توان حرکاتش را پیش بینی کرد. اتفاقی که باعث شد تا در این بازی نیز مرد اول تیم ملی لقب گیرد و علاوه بر گلی که به ثمر رساند، یک پنالتی هم گرفت که نشان از هوش بالای اوست. طارمی این روزها واقعا فراتر از آسیا بازی می‌کند.

بنگر درباره شرایط تیم ملی پیش از دیدار حساس برابر کره جنوبی گفت: مسلما رقابت صعود بین ایران و کره تا هفته‌های پایانی ادامه خواهد داشت. تیم ملی با 10 برد پیاپی طی بازی‌های اخیر نشان داده که بار دیگر به دنبال این است تا تیم اول آسیا باشد. دراگان اسکوچیچ احترام را بار دیگر به تیم ملی برگردانده و برخلاف صحبت‌هایی که مطرح بود، توانسته به خوبی ضمن ارتباط مناسب با بازیکنان، نظم و دیسیپلین فردی، فنی و تاکتیکی را به تیم ملی القا کند. بازی حساسی با کره جنوبی خواهیم داشت. کسب نتیجه در این بازی می‌تواند سهم زیادی در صعود داشته باشد. هرچند همه چیز هم به آن خلاصه نمی‌شود. هفت بازی دیگر باقی مانده و مطمئنا شرایط خوبی را در ادامه خواهیم داشت.

وی ادامه داد: کره جنوبی ستاره‌های صاحبنامی دارد که بازی را حتی در آزادی سخت خواهند کرد. اما عطش پیروزی که در بین بازیکنان تیم ملی ایران دیده می‌شود، به نظرم شرایط خوبی را برای کسب نتیجه از این جدال خانگی شکل خواهد داد. برد در این بازی مطمئنا شانس ایران را بالا خواهد برد و باید طی روزهای باقیمانده تا این جدال، بالاترین حمایت را از شاگردان دراگان اسکوچیچ داشت تا به نتیجه مدنظر برسیم. با این حال علیرغم اینکه با 9 امتیاز از سه بازی شرایط خوبی داریم، نباید کار صعود را تمام شده بدانیم و حتی مقابل حریفان کوچکتر با انگیزه و توان فنی بیشتری به دنبال نتیجه باشیم. اما اینکه تیم ملی در امارات هم تنها به برد فکر می‌کرد و اهداف فنی خود را در این راستا دنبال می‌کرد، یک پیام مثبت محسوب می‌شود و امیدوارم در ادامه مسیر نیز شرایط به همین خوبی پیش برود.

بنگر درباره شرایط آماده سازی تیمش نیز گفت: بعد از صعود به لیگ دسته دوم، اکنون بالاترین انگیزه در بین مردم نوشهر وجود دارد تا با حمایت لازم، به سمت اتفاقی مثبت پیش برویم. روند آماده سازی خودمان را دنبال می‌کنیم و با تقویت تیم به دنبال اتفاقی بهتر در ادامه مسیر خواهیم بود. مسلما کار سخت‌تری پیش روی ما قرار دارد و نسبت به مرحله قبلی، تیم‌های حرفه‌ای‌تر روبرو ما قرار دارند. ما تلاش خواهیم کرد تا به نتایج خوبی برسیم و مردم نوشهر را خوشحال کنیم. امیدوارم این حمایت ادامه داشته باشد تا در نهایت اتفاق خوبی را بار دیگر رقم بزنیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.