کریم انصاری فرد مهاجم باتجربه تیم ملی، می تواند اسلحه پنهان اسکوچیچ برای نبرد حساس مقابل کره جنوبی باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تمرینات تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار حساس روز سه شنبه مقابل کره جنوبی، عصر امروز در تهران برگزار شد و ملی پوشان زیر نظر دراگان اسکوچیچ و سایر اعضای کادرفنی تمرینات خود را برگزار کردند.

 

کریم انصاری فرد مهاجم باتجربه و کاپیتان تیم ملی نیز همچون سایر ملی پوشان در تمرینات حضور پیدا کرد. بازیکن تیم فوتبال آ.ا.ک آتن که به ذخیره طلایی اسکوچیچ روی نیمکت تبدیل شده، همچون روزهای گذشته با روحیه بالا و رفتار حرفه ای پا به پای سایر بازیکنان مشغول انجام تمرینات شد.

 

انصاری فرد که در تیم باشگاهی خود جزو مهره های اصلی و ثابت ترکیب آ.ا.ک آتن است، دو رقیب جوانتر و سرسخت به نام آزمون و طارمی در ترکیب ایران می بیند و شاید اگر یکی از این دو بازیکن دوره دیگری خود را مطرح می کردند و به تیم ملی راه می یافتند، انصاری فرد در ترکیب فیکس تیم ملی به مهاجم اصلی ایران تبدیل می شد.

 

انصاری فرد که نشان داده است در کارهای فنی نیز نقش یک بازیکن باتجربه و بزرگتر را ایفا می کند و حتی از او به عنوان دستیار ویژه اسکوچیچ نام برده می شود، یک وزنه سنگین در رختکن تیم ملی است.

 

این مهاجم باتجربه در دیدارهای گذشته نیز نشان داده که هر زمان وارد ترکیب اصلی تیم ملی شده، موثر واقع شده و روی گل های ایران نیز نقش داشته است. او می تواند به اسلحه پنهان اسکوچیچ تبدیل شده و سرمربی کروات هر زمان اراده کند، برای آزار خط دفاعی کره جنوبی از انصاری فرد استفاده کند.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.