اولویت میلان تمدید قرارداد با تئو هرناندز، مدافع کناری و فرانسوی این باشگاه خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

قرارداد تئو هرناندز در سال 2024 با روسونری به پایان می رسد، اما نشریه گاتزتا دلااسپورت امروز در گزارشی مدعی شد مدیران میلان قصد دارند مذاکرات خود را برای تمدید قرارداد با این مدافع ارزشمند را در اسرع وقت آغاز کنند. تئو هرناندز 24 ساله که در ماه های اخیر درخشان ظاهر شده، در مرحله نهایی لیگ ملت های اروپا با زدن یک گل و ارسال یک پاس گل در دو بازی تاثیرگذار بوده بوده و نقش مهمی در قهرمانی تیم ملی فرانسه ایفا کرد.

 

 

ققررداد تئو هرناندز با دستمزد سالانه تنها 1.5 میلیون یورو وی در ژوئن 2024 به پایان می رسد و این مدافع کناری در ماه های اخیر مورد توجه بسیاری از باشگاه های بزرگ و متمول اروپایی قرار گرفته است. به نظر می رسد مدیران میلان قصد دارند دستمزد این بازیکن فرانسوی را سه برابر کرده و حقوق سالیانه 4.5 میلیون یورو به حساب او واریز کنند تا از بروز مشکلات احتمالی در آینده نزدیک و جدایی این بازیکن ارزشمند جلوگیری کنند.

 

ارزش انتقال تئو هرناندز در حال حاضر به 50 میلیون یورو افزایش یافته است. این در حالیست که روسونری این بازیکن را در سال 2019 و با قراردادی تنها 21 میلیون یورویی از رئال مادرید به خدمت گرفت. جیجی دوناروما و هاکان چالحان اوغلو، دو ستاره موثر میلان در سال های اخیر در تابستان گذشته و با پایان قراردادشان به صورت رایگان از این تیم جدا شدند و مدیران روسوونری به دنبال تکرار جلوگیری از این اتفاق در مورد تئو هرناندز هستند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.