زوج خط حمله تیم ملی فوتبال ایران از پشت ماسک برای بازی حساس فردا اعلام آمادگی کردند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم ملی فوتبال ایران 3 دیدار نخست در دور نهایی مقدماتی جام جهانی 2022 را با پیروزی پشت سر گذاشت و فردا در چهارمین دیدار خود مقابل کره جنوبی در تهران به میدان خواهد رفت. ایران با 9 امتیاز در صدر جدول گروه A بالاتر از کره 7 امتیازی قرار دارد و به دنبال ادامه روند خوب خود با کسب یک برد دیگر است.

 

دراگان اسکوچیچ برای کسب پیروزی در بازی فردا علاوه بر خط دفاعی و دروازه بانی که هر سه بازی قبلی را با کلین شیت پشت سرگذاشته اند، خط حمله ای در اختیار دارد که کره ای به شدت از آن ترس دارند. هماهنگی بالای این دو مهاجم، طی سال های اخیر خیال تیم ملی را از بابت گلزنی راحت کرده است. سردار و طارمی در تیم های باشگاهی شان هم در حد یک ستاره بودند و حضور همزمان شان در خط حمله تیم ملی یک پوئن بزرگ برای اسکوچیچ است.

 

طارمی دو گل اخیر خود در مقدماتی جام جهانی مقابل عراق و امارات را با دو پاس گل زیبای سردار آزمون به ثمر رسانده است؛ گل هایی که در بالاترین سطح ممکن وارد دروازه حریفان شدند تا کلاس کاری مهاجمان تیم ملی را به رخ بکشند. طارمی در بازی گذشته مقابل امارات یک پنالتی هم گرفت تا سردار آن را گل کند ولی ضربه آزمون را دروازه بان حریف گرفت. با این وجود اما کره های به شدت از حضور این مهاجم در ترکیب تیم ملی خوف دارند؛ او در بازی رفت تقابل دوره گذشته دو تیم برای صعود به جام جهانی 2018 تک گل سه امتیازی ایران را به ثمر رسانده بود.

 

آخرین تمرین تیم ملی پیش از بازی با کره جنوبی در حالی در ورزشگاه آزادی برگزار شد که سردار و طارمی در کنار دیگر عناصر تهاجمی تیم ملی با روحیه و آمادگی بالا تمرین کردند. آنها در عکس هایی که مشاهده می کنید ماسک به صورت مقابل دوربین قرار گرفتند و در حالی که سردار دست خود را به گردن طارمی انداخته بود، عکسی به یادگار انداختند؛ عکسی که همه فوتبالدوستان در انتظار تکرار آن در حین انجام شادی گل پس از باز کردن دروازه کره جنوبی در بازی سه شنبه شب هستند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.