مدیر رسانه ای تیم ملی در گفتگو با رادیو ورزش در مورد آخرین وضعیت تیم ملی و هم چنین مصدومیت کاوه رضایی توضیحاتی را ارایه داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمود رضا رضایی در این باره گفت: وضع تیم ملی خیلی خوب است و به غیر از کاوه رضایی که کشیدگی در عضله ران دارد و به صلاح دید کادر پزشکی برای اینکه به آسیب دیدگی تبدیل نشود تحت نظر است بقیه حالشان کاملا خوب است و محروم و مصدوم نداریم.

محمود رضا رضایی در پاسخ به این سوال که آیا سون بازیکن کره جنوبی مصدوم است؟ گفت: کره‌ای‌ها اطلاعات دقیقی به ما نمی‌دهند و هر چه هست در رسانه‌ها و گمانه زنی است، اما کادر فنی و بازیکنان تیم ملی کشورمان تیم حریف را یک تیم کامل و قوی در نظر می‌گیرند و بازی خود را می‌کنند. اعتقاد اسکوچیچ این است که ما بازی به بازی جلو می‌رویم و تمرکز ما الان این است که با یک تیم قدرتمند قاره آسیا بازی می‌کنیم و به این فکر نمی‌کنیم که آنها مصدوم یا محروم دارند. تصور ما این است که آنها با تمام توانشان می‌آیند.

مدیر رسانه‌ای تیم ملی در پایان در خصوص اینکه این بازی بدون حضور تماشاگر و VAR برگزار می شود، گفت: فدراسیون همه کارهایی که وظیفه‌اش بود انجام داده و بحث مربوط به VAR و حضور تماشاگران مخصوص فدراسیون فوتبال نیست و متغیرهای زیادی در آن نقش دارند و بعضی از آنها از عهده ما خارج و تحت کنترل ما نیست. قطعا فدراسیون تمام کارها در دو حوزه را انجام داده بود و اگر مشکلی هست در حوزه‌های خارج از اختیارات فدراسیون است.

 

 

انتهای پیام/