ستاره تیم ملی پرتغال در عرض 5 دقیقه دو بار از روی نقطه پنالتی دروازه لوگزامبورگ را باز کرد و با گلزنی در دقایق پایانی موفق به ثبت هت تریک شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

طبق پیش بینی ها پرتغال کار سختی در بازی امشب خود مقابل لوکزامبورگ نداشت و در عرض یک ربع 3 بار دروازه این تیم را باز کرد. البته بعد از این 3 گل لوکزامبورگی ها توانستند تا پایان نیمه اول دروازه خود را بسته نگه داشته و از سنگین تر شدن نتیجه جلوگیری کنند. اما در نیمه دوم نیز پرتغال دو بار به گل رسید و رونالدو در این دیدار موفق به ثبت هت تریک شد.

 

دو گل از سه گل پرتغال در نیمه اول را کریستیانو رونالدو به ثمر رساند. او این دو گل را در دقایق 8 و 13 وارد دروازه حریف کرد و جالب اینجاست که هر دو گل نیز از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

 

به این ترتیب رونالدو موفق شد 17 روز بعد از پنالتی عجیبی که فرناندز با پیراهن منچستر و در حضور او مقابل استون ویلا در دقیقه 3+90 از دست داد تا شیاطین سرخ بازی را به حریف واگذار کنند، مقابل چشمان این بازیکن دو بار از روی نقطه پنالتی گلزنی کند.

 

 

 

 

این اتفاق در حالی رخ داد که هواداران منچستریونایتد بعد از اینکه فرناندز در حضور رونالدو آن پنالتی را از دست داد، انتقادات زیادی را متوجه سرمربی تیم شان کردند که چرا چنین تصمیمی را اتخاذ کرده است. نکته مهم دیگر در مورد رونالدو و فرناندز این است که بازوبند کاپیتانی پرتغال برخلاف منچستریونایتد به بازوی رونالدو بسته شده، همان گونه که او پنالتی زن اول تیم نیز هست.

 

 

 

اما در اواخر مسابقه بود که ستاره پرتغالی با جایگیری دقیق خود در گوشه سمت راست محوطه ارسال نوس را تبدیل به گل کرده و هت تریک خود را در این شب درخشان تکمیل کرد. این دهمین هت تریک رونالدو در بازی های ملی و لباس تیم ملی پرتغال و البته پنجاه و هشتمین هت تریک دوران فوتبال این ستاره پرافتخار بود.

 

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.