بازیکن وایله دانمارک در آستانه انتقال به استقلال قرار دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه استقلال که فصل گذشته هروویه میلیچ را به‌عنوان بازیکن خارجی که در خط دفاعی و میانی توانایی بازی می‌کرد را در اختیار داشت و پس از جدایی این بازیکن ایتالیایی به دنبال جذب جانشین وی بود که حالا با نظر فرهاد مجیدی گزینه نهایی خود را مشخص کرده است.

 

آرتور کوین یامگا که فصل ۲۲-۲۰۲۱ را همراه با وایله دانمارک شروع کرد و هم‌تیمی سعید عزت‌اللهی است، پس از انجام هفت مسابقه در سوپر لیگ این کشور تصمیم به جدایی گرفته و در آستانه پیوستن به استقلال قرار دارد.

باشگاه استقلال اعلام کرد کوین یامگا، وینگر سابق باشگاه وایله دانمارک جهت امضای قرارداد با تیم استقلال، هم‌اکنون وارد تهران شد و در صورت موفقیت در تست پزشکی به جمع آبی‌پوشان اضافه می‌شود.

 

این بازیکن راست‌پا که ۲۵ سال سن دارد، در پست‌های دفاع راست، هافبک راست و هافبک چپ را دارد و حتی در پست دفاع چپ هم  طی سال گذشته و فصل جاری به میدان رفته که طی مدت حضورش در وایله دانمارک ۲۷ بازی در سوپر لیگ این کشور انجام داده و تنها یک پاس گل داده است.

 

 

کوین یامگا علاوه بر اینکه در فصل اخیر و سال جاری هم‌تیمی سعید عزت‌اللهی بوده، در فصل ۲۰-۲۰۱۹ نیز همراه با مهرداد محمدی، دیگر لژیونر ایرانی در آوس پرتغال حضور داشت که در آن فصل ۲۱ بازی در لیگ برتر انجام داد و یک گل به ثمر رساند.

 

 

این مدافع- هافبک راست علاوه بر وایله دانمارک و آوس پرتغال، سابقه بازی در سیه‌نا، آرِزو و پِسکارا ایتالیا در سری B و لیگ‌های پایین‌تر این کشور را هم دارد و یک فصل هم در لیگ دسته دوم فرانسه برای شاتورو به میدان رفته است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.