اسامی محرومان از فصل گذشته لیگ های دسته اول، دوم و سوم که در فصل آتی مسابقات محروم هستند اعلام شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اسامی محرومان لیگ های دسته اول، دسته دوم و دسته سوم که در فصل مسابقاتی پیش رو محروم هستند به شرح زیر است:

 

اسامی محرومان لیگ دسته اول فوتبال کشورفصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹

روح الله ( اشکان) نجف پور مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز محروم از حضور در ورزشگاه ۳ جلسه)

جلال رافخایی مربی ملوان ) یک جلسه)

رضا رضایی(۱۳ جلسه)، توفیق بوستانی ( مربی یک جلسه)، عباس لطیفی( ۲۴ ماه و یک جلسه)، مهدی فیاضی( ۲۴ ماه)، طالب هویزه( یک جلسه)، ابراهیم اشکش( مربی ۲ جلسه) استقلال ملاثانی  

رضا صدری( ۲۴ ماه و یک جلسه) شاهین شهرداری بوشهر

اکبر خلیلی (مربی ۲ جلسه) خوشه طلایی ساوه

ناصر اسد زاده و فلاح پور) از عوامل اجرایی بادران تهران – یک جلسه)

اسماعیل کیانی، سجاد دانایی و وحید  امانی ( ۲ جلسه)، محمدرضا صنایعی( مربی یک جلسه) تیم هوادار تهران

تیم هوادار تهران در فصل جدید سه جلسه از حضور در ورزشگاه خانگی جهت میزبانی محروم است.

محمد زارع گشنی فومنی) از عوامل باشگاه گل ریحان ۱۰ سال با رای کمیته اخلاق

*همچنین اسامی محرومان مرحله اول مسابقات لیگ دسته سوم فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ که پیش تر(قبل از شروع مرحله دوم فصل گذشته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۳۱) از طریق سایت سازمان لیگ اطلاع رسانی شده بود مجددا ارائه می گردد.

 

۱-بهزاد داداری و اسماعیل عباسی  ۱جلسه حاصل از اخراج  انتظار بجنورد

۲-مهدی قلیچ خانی   ۱جلسه حاصل از اخراج _ امید بی طرفان ۱ جلسه محرومیت ناشی از ۴ اخطار- داماش پارسه تهران

۳-علیرضا افخمی ۱جلسه حاصل از اخراج-محمدرضا جبارپور(سرمربی) ۳ جلسه انضباطی-علی صابر(پزشک) ۶ جلسه انضباطی-محمد مهدی سرود ۲ جلسه انضباطی_آلومینیوم پارس ساوه

۴-حسن محمدپور  ۱جلسه حاصل از اخراج ستارگان مردان پاشا

۵-مهدی پیکانی  ۱جلسه حاصل از اخراج شهید اورکی اسلامشهر

۶-آرمان مولودی  ۱جلسه حاصل از اخراج  کیا پارس تهران

۷-هیوا حکمتی(مربی) ۱جلسه حاصل از اخراج –سیامند خالدی جاشیران و میلاد سلیمانی نصرآبادی ۱ جلسه محرومیت ناشی از ۴ اخطار کانیاو اشنویه 

۸-مهدی سفیدی اقدم(سرپرست)-خلیل محمودزاده(مربی)-ابوالفضل بالایی(بازیکن) ۱جلسه حاصل از اخراج عقاب تبریز 

۹-علی یوسف بروجردی  ۱جلسه حاصل از اخراج و ۱ جلسه محرومیت انضباطی- عباس محمدی ۱ جلسه محرومیت ناشی از ۴ اخطار  شهرداری بروجرد

۱۰-عباس خجیر-مسعود فتاح  ۱جلسه حاصل از اخراج  شهروند نور

۱۱-علیرضا خدابنده لو  ۲ جلسه انضباطی-علیرضا استواری ۲ جلسه انضباطی- سوهان محمد قم 

۱۲-خسرو فیضی (مربی) کانیاو اشنویه تا تاریخ ۹/۲/۱۴۰۰ انضباطی

۱۳-محمد خاکسار ۱ جلسه انضباطی-محمد رحمانی ۴ جلسه انضباطی-عقاب شیراز

۱۴-محمدرضا نصیری(سرپرست) ۱ جلسه انضباطی-رزموکت بروجن

۱۵-سجاد رستمی ۱ جلسه انضباطی خلیج فارس میناب

۱۶-جابر عباسی ۲ جلسه انضباطی- -وحید یوسفی ۳ جلسه انضباطی ستارگان آژند آذربایجان

۱۷- رامین تورانداز ۴ جلسه انضباطی-محمد حسن زاده بادلی ۲ جلسه انضباطی-داریوش ارجمندی ۲ جلسه انضباطی-محمد امین علی پور ۲ جلسه انضباطی-داریوش رنجبر جوان ۲ جلسه انضباطی-علیرضا حسینی ۲ جلسه انضباطی-شهر آهن خواف خراسان رضوی

۱۸-رضا خیردار ۳ جلسه انضباطی-بهرام دینی(مدیرعامل) تا تاریخ ۲۰/۲/۱۴۰۰- جام جم بیله سوار

۱۹-مجتبی شمسی(سرمربی) ۳ ماه محرومیت از تاریخ ۱۶/۱/۱۴۰۰ و ۴ جلسه انضباطی -حسام منتخب ۳ جلسه انضباطی-امیرحسین عموشاهی ۳ جلسه انضباطی- آبی پوشان شمس کیش

۲۰-احمد علی آبادی ۳ جلسه انضباطی رضوانی اصفهان

۲۱-حسین الهامی-پوریا پورمیرزا-نوید مطلبی-پویا طریقی-میلاد فروتن محروم بر اساس دستور موقت جام جم بیله سوار

۲۲-مهدی اسدی ۱ جلسه انضباطی سنگ آهن بافق

۲۳-محمدرضا الماسخاله ۳ جلسه انضباطی-مصطفی حاجتی ۳ جلسه انضباطی+ ۱ جلسه انضباطی-شهروند رامسر

۲۴-خالد شاهیجانی(مربی) ۱ جلسه انضباطی کاویان نقده

۲۵-ابوالقاسم رحمان(مربی) ۳ جلسه انضباطی پردیس خرم آباد

۲۶-مهدی محمدی(سرمربی) ۳ جلسه انضباطی نفت ایرانیان

۲۷-حمیدرضا قلایی ۳ جلسه انضباطی گرین کشاورز نهاوند

۲۸-داود صفری ۱ جلسه انضباطی اوحدی مراغه

۲۹-علی کثیری(مربی) ۳ جلسه انضباطی_علی نیسی(پزشک) ۸ جلسه انضباطی پویا شوش

۳۰-مصطفی امانی(مربی) ۱ جلسه انضباطی ذوب آهن اردبیل

۳۱-محسن اکبرزاده ۲ جلسه انضباطی شهروند نور

۳۲-اشکان صالحی و مهدی حبیبی  ۱ جلسه محرومیت ناشی از ۴ اخطار کیان اراک

۳۳-محمد رمضانی ولیلائی ۱ جلسه محرومیت ناشی از ۴ اخطار دریای حربده محمود آباد

۳۴-آرمان مولودی ۱ جلسه محرومیت ناشی از ۴ اخطار کیاپارس تهران

۳۵-عارف سبحانی۱ جلسه محرومیت ناشی از ۴ اخطار شهدای گروس بیجار

۳۶-حسین آل بویه و محمدرضا صابری نیا ۱ جلسه محرومیت ناشی از ۴ اخطار پیروزی نگین خورموج

۳۷-سید رسول فاطمی ۱ جلسه انضباطی-فرشاد توحیدی ۱ جلسه انضباطی-جام جم بیله سوار

۳۸-مجید هیزمی ۱ جلسه انضباطی-حمید شادمان ۲ جلسه انضباطی-کسری داودی ۱ جلسه انضباطی- بادامک قائن

۳۹-محسن روحی (مربی) ۱ جلسه انضباطی-بهنام رفتاری ۱ جلسه انضباطی-پیمان کریمی ۱ جلسه انضباطی-کیا پارس تهران

۴۰-مجتبی جعفری ۲ جلسه انضباطی-مهدی رضوی تدارکات ۲ جلسه انضباطی-سنگ آهن بافق یزد

۴۱-احمد زنگنه (مربی) ۳ جلسه انضباطی-مهدی آقایی(تدارکات) ۳ جلسه انضباطی-فرهنگ رامهرمز

۴۲-میلاد نظری ۱ جلسه انضباطی-هادی ایرجی(مربی) ۱ جلسه انضباطی-ابراهیم اشراقی(تدارکات) ۱ جلسه انضباطی-انتظار بجنورد

۴۳-محمدرضا دوستی ۱ جلسه انضباطی –مقاومت تهران

۴۴-مهدی سفیدی اقدم(مدیرتیم)۱ جلسه انضباطی-خلیل محمودزاده(مریی) ۵ جلسه انضباطی-ابوالفضل بالایی۱ جلسه انضباطی-عقاب تبریز

۴۵-عارف پوراسلام(تدارکات)  ۱ جلسه انضباطی-پرسپولیس نوین دزفول

۴۶-مصطفی افخمی(سرمربی) ۲ جلسه انضباطی-کاویان نقده 

۴۷-سید کیهان حسینی ۱ جلسه انضباطی-شاهین تهران

۴۸-عباس علیزاده (سرمربی) ۲ جلسه انضباطی-محمد دغاغله زادگان  ۲ جلسه انضباطی-عباس قربان پور  ۲ جلسه انضباطی-حسین بابایی  ۲ جلسه انضباطی-علی خلیلی ارجمندی  ۲ جلسه انضباطی-محمد قلیچ خانی  ۲ جلسه انضباطی- داماش پارسه تهران

۴۸-قاسم گل محمدی  ۱ جلسه انضباطی شریعت نوین مشهد

۴۹-مهرداد محمدی(سرمربی) ۳ جلسه انضباطی –صنعت فولاد اصفهان

۵۰-محمدرضا جلالیان ۴ جلسه انضباطی-دریای حربده محمود آباد

۵۱-محمدرضا ملک محمدی  ۱ جلسه انضباطی- بهنام کیانی(پزشک) ۱ جلسه انضباطی- رز موکت بروجن

*باشگاه مینو خرمدره زنجان انجام یک دیدار در زمین بیطرف به تشخیص سازمان لیگ

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.