بازیکن پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس ‌مقابل الهلال خیلی پراشتباه و با ترس بازی کردند و در تمام نقاط زمین دچار ضعف بودند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

محمود کلهر در گفت‌وگویی در خصوص شکست پرسپولیس مقابل الهلال عربستان اظهار داشت: پرسپولیس مقابل الهلال نمایش خوبی نداشت شاید یکی از دلایل این شکست خود بازیکنان تیم بودند که با اشتباهات زیاد این اجازه را به حریف دادند، تا صاحب توپ و میدان باشند و موقعیت‌های زیادی کسب کنند. پرسپولیس در این بازی بیشتر فوتبال رو به عقب بازی کرد و ترسو بود، شاید اگر از محوطه جریمه حریف مدافعان این تیم را تحت فشار قرار می‌دادیم با این نتیجه سنگین مقابل حریف عربستانی متحمل شکست نمی‌شدیم.

 وی درخصوص اینکه نقش بازیکنان پرسپولیس چقدر در این شکست پر رنگ بود، تصریح کرد: به نظر من یکی از دلایل مهم شکست امروز پرسپولیس مقابل الهلال همین موضوع است، مهره‌هایی که مقابل الهلال بازی کردند، بسیار ضعیف و ناهماهنگ بودند. نفرات آماده الهلال از این ضعف استفاده کردند و بازی را به نفع خود تمام کردند مخصوصا جناح چپ تیم پرسپولیس جایی که سعید آقایی اصلا روز خوبی را نداشت، در کنار او، وحید امیری هم نمایش خوبی نداشت، اگر امیری  از ابتدا در دفاع چپ بازی می‌کرد شاید قدرت تهاجمی پرسپولیس بیشتر می‌شد اما در کل پرسپولیس در تمام نقاط زمین دچار مشکلات و ضعف‌های زیادی بود. به نظر من بهترین بازیکن پرسپولیس مقابل الهلال حامد لک بود که باوجود دریافت سه گل اما سد محکمی مقابل مهاجمان آماده الهلال بود و موقعیت‌های زیادی از آنها گرفت.

 بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه در خصوص دلایل شکست و شرایط این تیم در فصل جدید لیگ برتر فوتبال عنوان کرد: امیدوارم پرسپولیس در بازی‌های لیگ برتر بتواند این شکست را جبران کند و دوباره به روزهای خوبش برگردد، این بازی دیگر تمام شد و باید کادرفنی و بازیکنان از نظر روحی روانی خودشان را پیدا کنند و روی ضعف‌های خود بیشتر کار کنند تا شروعی قدرتمند در لیگ داشته باشند. در کل پرسپولیس مقابل الهلال روز خوبی نداشت  و عوامل زیادی دست به دست هم داد تا این شکست رقم بخورد. جدایی یک سری از بازیکنان کلیدی مثل احمد نورالهی، شهریار مغانلو  و دیر اعزام شدن تیم به عربستان و بازی با الهلالی که بهترین بازی‌اش را مقابل پرسپولیس انجام داد، از عوامل شکست نماینده فوتبال کشورمان بودند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.