دوایت یورک، ستاره سه گانه تاریخی منچستریونایتد معتقد است وجود کریستیانو رونالدو باعث پیشرفت این باشگاه خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حدود دو دهه پیش شیاطین سرخ با درخشش دوایت یورک و اندی کول در خط حمله موفق به فتح سه گانه و رقم زدن بهترین روزهای تاریخ منچستریونایتد شدند. حالا داویت یورک در مصاحبه ای به دفاع از کریستیانو رونالدو پرداخته و مدعی شد برای کسب موفقیت باید چنین بازیکنان بزرگی را در اختیار داشت.

 

دوایت یورک گفت: "من فکر می کنم که این نظریه که رونالدو باعث عقب گرد یونایتد شده واقعا مزخرف است، زیرا حالا شما یک بازیکن درجه یک در اختیار دارید. دیگر بازیکنان به خوبی می دانند جذب چنین ستاره هایی چه چیزهایی را برای ترکیب تیم به ارمغان می آورد و در این شرایط سایر بازیکنان آن تیم عملکرد بهتری را برای تکمیل کار بازیکنان هجومی انجام می دهند.

 

 

با در اختیار داشتن بهترین بازیکنان به موفقیت می رسید و شرایط به همین سادگی است. اما مردم وجود رونالدو باعث عدم تعادل در ترکیب منچستریونایتد شده ... بله، احتمالا او به این اندازه گذشته پرتحرک نیست، اما هرچه باشد او کریستیانو رونالدو بوده و انتقال چنین بازیکنی در هر تیمی در جهان باعث پیشرفت آن مجموعه می شود.

 

من واقعا فکر می کنم وقتی به بازیکنان هجومی یونایتد و کیفیت آنها نگاه کنید متوجه می شوید یکی از بهترین تیم های انگلیس را در اختیار دارند و متاسفانه در این مقطع علامت سوال هایی وجود دارد. اینکه چرا یونایتد در حال حاضر نمی تواند به آن اندازه که باید، باکیفیت ظاهر شود."

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.