با تعامل کادرفنی تیم امید ایران با سه باشگاه استقلال، ذوب آهن و مس رفسنجان، سه بازیکن از این سه تیم ، پس از پایان بازیهایشان در هفته دوم لیگ برتر به اردوی تیم امید در دوشنبه تاجیکستان اضافه می شوند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به لغو بازی مس رفسنجان – شهرخودرو و همچنین انجام چهاربازی لیگ برتر در روز دوشنبه، یونس اکبرپور از تیم مس رفسنجان به همراه امیرعلی صادقی از استقلال و محمد خدابنده لو از ذوب آهن بامداد سه شنبه تهران را به مقصد دوشنبه ترک می کنند.

با تعامل ویژه کادرفنی تیم ملی زیر23 سال با باشگاه های لیگ برتری، این سه بازیکن برای انجام بازیهای لیگ برتر در هفته دوم در اختیار باشگاهها بودند تا منافع باشگاهها هم تامین شود که البته در این میان یک بازی هم لغو شد. طبیعتا این سه بازیکن به بازی تیم ملی زیر23 سال مقابل نپال که امروز برگزار می شود نمی رسند اما در صورت صلاحدید کادر فنی فرصت بازی در دو بازی مقابل لبنان و تاجیکستان را خواهند داشت. با اضافه شدن این سه بازیکن، 23 بازیکن تیم ملی زیر23 سال در تاجیکستان تکمیل می شود. تیم امید از روزی که وارد تاجیکستان شد با 20 بازیکن تمرینات آماده سازی اش را دنبال کرد. امروز تیم ملی زیر23 سال از ساعت 14:30 به وقت تهران به مصاف تیم زیر23 سال نپال خواهد رفت.

گفتنی است مهدی مهدوی کیا سرمربی تیم زیر 23 سال ایران برای رفع این مشکل یعنی دعوای باشگاه ها و تیم امید بر سر بازیکن به کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد داده است مسابقات پایه ها از جمله مسابقات زیر 23 سال را در روزهای فیفا برگزار کند تا تیم امید برای در اختیار گرفتن بازیکنان از باشگاه ها با مشکل مواجه نشود. این پیشنهاد دریافت شده و قرار است در نشست آتی اعضای اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا مورد بررسی قرار گیرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.