مهاجم با تجربه هوادار درباره نتایج این تیم در هفته های ابتدایی گفت: مقابل استقلال و پیکان روی اشتباهات خودمان نتیجه را دادیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هوادار با هدایت رضا عنایتی به عنوان تازه وارد لیگ برتر بیست و یکم در آغاز این مسابقات با قرعه سختی مواجه شده است. این تیم بعد از تقابل هفته نخست با استقلال حالا بعد از دو باخت مقابل آبی های پایتخت و پیکان در وعده گاه سوم باید برابر سپاهان قرار بگیرد که امسال با نویدکیا سودای قهرمانی را در سر دارد. محمد قاضی، مهاجم و کاپیتان تیم هوادار درخصوص این بازی گفت: بازی سختی مقابل تیم خوب سپاهان داریم که هم از نظر مدیریت، کادرفنی و بازیکن یکی از خوب های لیگ برتر است.

 

وی ادامه داد: با این حال بعد از دو هفته که در کسب نتیجه ناکام بودیم برای این بازی با تلاش کادرفنی خودمان را آماده این بازی کردیم تا امید به خدا نتیجه ای خوب را کسب کنیم. همانطور که گفتم بازی سختی مقابل سپاهان داریم که تیمی است که بازیکنان آن چند سالی است کنار هم بوده و شرایط خوبی دارند.

 

کاپیتان هوادار در مورد عدم نتیجه گیری این تیم در دو بازی قبلی به خصوص بازی با پیکان اظهار داشت: در بازی با استقلال به خوبی توانستیم برنامه های مدنظر کادرفنی رو پیاده کنیم و در این مسابقه تیم شجاعانه کار کرد. بعضی بازیکنان ما برای اولین بار بود که در آزادی و مقابل تیمی پرطرفدار و پرمهره مثل استقلال بازی می کردند و همین باعث شد در ابتدای بازی چندین بار به حریف موقعیت بدهیم.

او ادامه داد: در ادامه اوضاع بهتر شد و استقلال را توانستیم تحت فشار قرار دهیم  اما متاسفانه گلی که خوردیم روی اشتباه و غفلتی بود که داشتیم و برنامه ریزی مان به درستی در ادامه پیاده نشد. در بازی با پیکان هم کاملا می دانستیم که در این تقابل چه می خواهیم اما بازهم روی اشتباهات خودمان گل خوردیم آن هم روی یک ضدحمله که کادرفنی بارها روی آن تاکید داشت. حریف موقعیت داشت و اگر آنالیز بازی هوادار را ببینید کاملا متوجه این خواهید شد که اکثر موقعیت ها برای ما بود اما پیکانی ها از تجربه حضور چند سال خودشان در لیگ برتر بهره بردند.

 

محمد قاضی حرف های خود را این‌گونه ادامه داد: به هرحال برای یک تیمی که تازه به لیگ برتر آمده  کمی زمان لازم است تا بتواند در هفته های ابتدایی خودش را با شرایط وفق بدهد ولی مطمئن باشید ما بازیکنان خوب و با تجربه ای داریم که در ادامه بازی ها با هماهنگی بیشتر می توانند شرایط را تغییر دهند. زحمت همه بچه های تیم در همین مسیر است و هنوز اتفاقی نیفتاده و باید با تلاش و کوشش بیشتر جلو برویم.  

 

محمد قاضی که این فصل به جز وظیفه گلزنی به عنوان یک مهاجم باتجربه و کاپیتان تیم هوادار در میدان مسئولیتی دو چندان دارد، درخصوص انتخاب این تیم و همکاری با رضا عنایتی گفت: در صحبت هایی که با آقارضا عنایتی داشتم، با توجه به شرایط تیم روی عنصر تجربه تاکید ویژه ای داشتند و از من خواستند که به ایشان و هوادار کمک کنم.

 

کاپیتان هوادار ادامه داد: آقارضاهم پستی و یک مهاجم بوده که تجربه بالایی در فوتبال کشورمان دارد. بازیکنی که در مقطع فوتبال بازی کردن در لولی بالا قرار داده شده وبا مربیان بزرگی کار کرده است. درست است که تیم هوادار کم تجربه است اما قطعا تجربه های ایشان در تیم های مختلف به کمک این تیم خواهد بودو همین مساله باعث شد آن ها بتوانند امسال به لیگ برتر صعود کنند. این موضوع برای من هم یک امتیاز به حساب می آید که بتوانم به ایشان کمک کرده و با در اختیار گذاشتن تجربیاتم در تیم به بهتر کار کردن و هرچه منسجم تر شدن تیم کمک کنم.

 

کاپیتان هوادار در مورد مهمترین عواملی که کمک می کند این تیم در ادامه از این شرایط خارج شود، گفت: از دلایل مهمی که کمک می کند یک تیم فوتبال در کسب نتیجه موفق باشد، بحث مسئولیت پذیری و اجرای درست دستورات تاکتیکی در زمین است تا اشتباهات را به حداقل برسانیم. با توجه به بازیکنان جوان و نفراتی که از فصل گذشته در این تیم هستند و از لیگ یک آمدند، باید بتوانیم کمتر اشتباه کنیم و با اتحاد و همدلی نتایج بهتری بگیریم.

 

مهاجم هوادار در مورد اینکه آیا این تیم را از همین هفته های ابتدایی در صورت عدم نتیجه گیری مقابل سپاهان باید از تیم های مدعی سقوط کننده، دانست، گفت: به هرحال ما در این لیگ تیمی هستیم که یک جنگ نابرابر را مقابل تیم های پرمهره و قدرتمند داریم اما این به معنای عدم توانایی و کم بودن کیفیت هوادار نیست. تازه در هفته های اول لیگ هستیم و تجربه من می گوید شاید 5 تا 6 هفته حتی طول بکشد تا یک تیم تازه ورود به مرور بتواند به هماهنگی و اتحاد برسد تا نتایج دلخواه خودش را به دست بیاورد.


قاضی ادامه داد: به هرحال همان طور که می دانید تازه وارد بودن هوادار در لیگ برتر و همچنین قرعه های سخت این تیم در هفته های نخست همه می تواند در عدم نتیجه گیری در هفته های نخستین تاثیرگدار باشد. بازی سختی مقابل سپاهان هم داریم که بعد استقلال یکی از تیم های قدرتمدن لیگ برتر است اما از روز نخست هدف مان تلاش بوده و قطعا برخواهیم گشت.

 

کاپیتان هوادار در مورد اینکه آیا دیر مشخص شدن وضعیت مالکیت این تیم و عمل نکردن گروه جدید به وعده های مالی خودشان می تواند، در این وضعیت تاثیرگذار باشد، گفت: من از روز نخست که به این تیم اضافه شدم دیدم که آقارضا که قبلا هم مدیرعامل و هم مربی بودند به دنبال انتقال امتیاز این تیم بودند تا شرایط بهتر شود. این بحث ها و اتفاقات در روزهای ابتدایی لیگ هم طول کشید که در نهایت در همین چند روز گذشته انتقال به گروه های وب رخ داد.

 

قاضی گفت: تلاش زیادی برای این انتقال انجام گرفت و با آمدن های وب و حضور آقایان اسدی به عنوان مدیرعامل، جهانگیر کوثری و امیری در کنار دیگر ارکان باشگاه، خیلی تلاش شد که به بازیکنان پرداختی داشته باشند و این مساله قبل از شروع لیگ باشد. به هرحال یک مقدار مسائل اداری کار را عقب انداخت و در جلسه ای که با آقای عنایتی داشتیم در این مورد صحبت شد. من هم به نمایندگی از بازیکنان به عنوان کاپیتان در این جلسه صحبت کردم و در نهایت قرار شد با در نظر گرفتن یک مبلغی به بازیکنان جدید و بچه هایی که از سال گذشته هم طلبکار بودند، پرداختی انجام گیرید. قرار شد طی این چند روز آینده پروسه اداری انتقال به پایان برسد و  پرداختی ها انجام گیرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.