سرپرست تیم فولاد با اعلام حمایت از کادرفنی می‌گوید که بازیکنان این تیم دو شکست قبلی را فراموش کرده اند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سید محمد علوی درباره باخت تیم فولاد مقابل آلومینیوم و بحرانی شدن وضعیت این تیم اظهار داشت: متاسفانه بعد از دو باخت با نتیجه سنگین این اتفاق می‌افتد. در دو بازی مقابل پرسپولیس و آلومینیوم، دو نیمه متفاوت داشتیم. نیمه اول هایمان همیشه خوب بود اما در نیمه دوم انگار یک تیم دیگر وارد زمین می‌شود و بچه ها فرق دارند ولی فوتبال است و یک روز بالا و یک روز پایین دارد.

 

علوی درباره کسر ده درصد قرارداد اعضای این تیم گفت: تصمیم مدیریت بود و ما قطعا پیش بینی این اتفاق را نمی‌کردیم ولی متاسفانه این اتفاق افتاد و نشد بازی پرسپولیس را جبران کنیم.  الان همه بچه ها هم قسم شدند و خیلی جدی تمرین می‌کنند و به یک اتحاد واحد رسیدند که انشاالله بازی بعد بتوانند از حیثیت خودشان، باشگاه و دیگر اعضایی که در این راه پیش می‌روند دفاع کنند.

 

وی افزود: برای ارزیابی تیم بعد از دو هفته خیلی زود است و این را هم فراموش نکنید که پنجره ما بسته بود و نتوانستیم بازیکن به تیم اضافه کنیم و وقتی باز شد دیگر بازیکنی نمانده بود و ما هم راهی جز قرارداد بستن با بازیکنان قدیمی نداشتیم و نتوانستیم تیم را تقویت کنیم ولی همین بازیکنان کیفیت بسیار عالی دارند و مطمئن باشید از بازی بعد خودشان را به همه ثابت می‌کنند.

مدیر تیم فولاد در خصوص عذرخواهی بازیکنان فولاد بعد از بازی با آلومینیوم عنوان کرد: این حرکت خودجوش بود حتی با من هم که صحبت کردند واقعا می‌خواستند دل هواداران را به دست بیاورند و معذرت خواهی بکنند. به نظر من این کار هم جرات می‌خواهد و خیلی از تیم ها و بازیکنان این شهامت را ندارند ولی بازیکنان فولاد این شهامت را داشتند و حق مردم خوزستان و هواداران فولاد است که ما از آنها معذرت خواهی کنیم و بازیکنان واقعا کار بزرگی انجام دادند و شهامت خودشان را نشان دادند.

 

او در خصوص با برگزاری نشست اضطراری هیات مدیره و کادرفنی فولاد گفت: هنوز زمان این نشست مشخص نشده ولی اینکه تیم ده درصد جریمه شده نشان می‌دهد یک نشست دیگری برگزار شده است و اینکه در آینده چه اتفاقی قرار است بیفتد تصمیم هیات مدیره است.

 

علوی درباره احتمال تغییر در کادرفنی تیم پس از جلسه هیات مدیره توضیح داد: برای این تصمیمات زود است و هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است. همه ما آقای ویسی را می‌شناسیم و همه به تیم ایشان اعتقاد دارند و اینطور نیست که در دو هفته اتفاقی بیفتد. الان تمام بچه ها با تمرکز کافی و با صبر و حوصله کارشان را انجام‌ می‌دهند و الان برای چنین تصمیماتی زود است. فوتبال است و بالا و پایین دارد و برای تیم های بزرگ دنیا و ایران هم این اتفاقات پیش می‌آید و ما هم از این قاعده مستثنا نیستیم و انشاالله که اتفاقات خوب برای ما هم رقم می‌خورد و نحسی و بدبختی از تیم ما می‌رود.

 

مدیر تیم فولاد درباره عملکرد گرشاسبی گفت: کارنامه ایشان کاملا مشخص است. اگر ایشان نبودند شاید خیلی از همین بازیکنان هم نبودند و اوضاع تیم خیلی بدتر از این بود ولی با درایت آقای گرشاسبی و هیات مدیره، آقای گرشاسبی با بی باکی خودشان توانستند بازیکنان را حفظ کنند. هواداران از این بازی به بعد می‌بینند که بازیکنان با یک انگیزه خاصی وارد بازی می‌شوند و من مطمئن هستم در بازی بعد اتفاق خوبی برای فولاد رخ می‌دهد.

 

علوی درباره روند جذب بازیکن خارجی توضیح داد: هنوز چیزی در این زمینه قطعی نشده است.

 

او درباره وضعیت روحی تیم عنوان کرد: بازیکنان همه چیز را فراموش کرده‌اند و این اولین باخت تیم نبوده و آخرین باخت هم نیست. این برد و باخت ها طبیعی است و من مطمئنم در هفته بعد یک فولاد جدید و قوی و متحد می‌بینید و صددرصد انشاالله این هفته را با برد تمام می‌کنیم.

 

علوی در پایان در پیش بینی از آینده فولاد در این فصل گفت: آینده فولاد درخشان است و فولاد همیشه تیم بزرگی بوده و هست و هوادارانش خیلی با تعصب هستند. انشاالله فولاد این فصل بالای جدول باشد و این اتفاق در هفته های آینده صورت می‌گیرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.