کمیته داوران فدراسیون فوتبال با انتخاب سید رضا مهدوی برای قضاوت دیدار تیم های استقلال و تراکتور برای سومین بار صورت قضاوت یکی از دیدارهای تیم استقلال را به این داور سپرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم استقلال در چارچوب هفته سوم مسابقات لیگ برتر خلیج فارس باید روز شنبه هشتم آبان در استادیوم آزادی به مصاف تیم تراکتور برود. طبق اعلام کمیته داوران سید رضا مهدوی به همراه امیررضا آشور ماهانی و محمد صالح عرب آبادی قضاوت این دیدار را برعهده خواهند داشت.

این داور پیش از این تنها دو بار طی سالهای گذشته سوت قضاوت دیدارهای تیم استقلال را به صدا درآورده است. مهدوی که از سال ۱۳۹۱ کار قضاوت خود را به طور رسمی استارت زده هر بار برای تیم استقلال قضاوت کرده این تیم با پیروزی زمین مسابقه را ترک کرده است.

اولین دیدار

اولین مسابقه ای که سید رضا مهدوی برای استقلال سوت زد در تاریخ شنبه ۲۴ مهر ماه سال ۱۳۹۵ یعنی پنج سال و ۱۴ روز پیش بین تیم های سیاه‌جامگان و استقلال در مشهد بود. این دیدار در پایان با نتیجه یک بر صفر به سود تیم استقلال به پایان رسید که کاوه رضایی زننده تک گل سه امتیازی استقلال در آن مسابقه بود. مصافی که استقلال در فصل شانزدهم و در هفته هشتم با هدایت علیرضا منصوریان در مشهد به میدان رفته بود.

آخرین قضاوت

دومین و آخرین قضاوت سید رضا مهدوی برای تیم استقلال به تاریخ جمعه سوم آبان ۱۳۹۸ در چارچوب هفته هفتم مسابقات لیگ برتر نوزدهم برمی‌گردد. روزی که استقلال موفق شد در تهران تیم پارس جنوبی جم را با نتیجه ۲ بر صفر شکست بدهد. علی کریمی و مهدی قائدی در این مسابقه که دو سال و چهار روز پیش برگزار شد هر دو گل تیم شان را به ثمر رساندند. مسابقه ای که تحت هدایت استراماچونی با قضاوت مهدوی انجام شد.

سومین سوت

حالا استقلال در چارچوب هفته سوم مسابقات لیگ برتر بیست و یکم برای سومین بار روز شنبه هشتم آبان ماه از ساعت ۱۸ بار دیگر باید با سوت این داور به مصاف حریف تبریزی خود تراکتور برود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.