پیشکسوت استقلال معتقد است شاگردان مجیدی در بخش دفاعی عملکرد قابل قبولی ندارند و بین دو تاکتیک بلاتکلیف هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

درباره پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل تراکتور تبریز اظهار داشت: سه امتیاز شیرینی بود. استقلال در نیمه اول توانست تراکتور را تحت فشار بگذارد و در نیمه دوم از دارایی خود محافظت کرد. حفظ توپ بازیکنان استقلال خوب بود، اما هنوز طراحی حمله ندارند. رضا آذری می‌تواند حملات استقلال را طرح‌ریزی کند و جای تعجب داشت که چرا تاکنون از او استفاده نمی‌شد.

وی در مورد ضعف آبی‌پوشان در خط دفاعی تصریح کرد: استقلال در بخش دفاعی مشکل دارد و بین پرس از جلو یا عقب‌نشینی بلاتکلیف است. باید سریع‌تر مشخص شود آنها از جلو پرس می‌کنند، یا منتظرند حریف جلو بیاید. قطعاً مدافعان استقلال باید مراقب باشند مهاجمان رقیب از فضای پشت سر آنها استفاده نکنند. این موضوع باعث می‌شود بازیکنان استقلال، با استرس پرس کنند. دیدار مقابل تراکتور روز خوبی برای مدافعان استقلال نبود و عملکرد هافبک دفاعی این تیم هم ایراد داشت.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان تازه‌وارد این تیم توانسته‌اند جای بازیکنانی چون قایدی، میلیچ و نادری را پُر کنند یا خیر، به تسنیم گفت: بازیکنان جدید هنوز به خوبی بازیکنانی چون مهدی قایدی، محمد نادری یا هروویه میلیچ نشده‌اند. فکر می‌کنم به زمان نیاز داریم تا ببینیم خریدهای جدید، چگونه خود را نشان می‌دهند و اینکه می‌توانند جای بازیکنان قبلی را پُر کنند یا خیر.

ورمزیار راجع به شرایط باشگاه استقلال از زمان مدیرعاملی مصطفی آجورلو خاطرنشان کرد: هنوز زود است که درباره آجورلو قضاوت کنیم. نمی‌توانیم الان بگوییم او عملکرد خوبی داشته است و بعداً به ما بگویند شما چنین صحبتی کردی. آجورلو انسان خوبی است که در ورزش سابقه دارد. برای بررسی مدیریت او باید تا نیم‌فصل یا پایان فصل صبر کنیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.