حمید طیبی مسئول کمیته فوتسال هیات فوتبال خراسان رضوی

مسئول کمیته فوتسال هیات فوتبال استان خراسان رضوی مطرح کرد؛ خراسان رضوی؛ قطب فوتسال ایران

به گزارش فرتاک ورزشی،

مسئول کمیته فوتسال هیات فوتبال استان خراسان رضوی گفت: سال گذشته 37 تیم از استان خراسان رضوی در مسابقات مختلف حضور داشتند که 13 تیم موفق به کسب عنوان شدند؛ بی‌شک خراسان رضوی را می‌توانیم قطب فوتسال ایران بدانیم.

حمید طیبی، در گفتگویی با اشاره به رویکرد حمایتی کمیته فوتسال هیات فوتبال استان خراسان رضوی نسبت به سنین پایه، اظهارکرد: توجه به سنین پایه و رده‌های نونهالان، نوجوانان و جوانان، سرمایه‌گذاری برای آینده است و بی‌شک از این طریق می‌توان آینده درخشانی را برای استان و کشورمان رقم بزنیم.

وی افزود: از سوی دیگر حضور و افتخارآفرینی تیم‌های بومی در مسابقات کشوری و لیگ‌های برتر، موجب افزایش تعداد بازیکنان دعوتی به اردوهای تیم‌ ملی را در پی خواهد داشت که فضای رقابتی بین آنها ایجاد می‌کند که بسیار سازنده است.

طیبی در ادامه با اشاره به کسب عنوان قهرمانی تیم فوتسال «گوشت روز» تربت حیدریه در مسابقات دسته‌اول نونهالان کشور، گفت: این افتخار را ارزشمند را به یکایک بازیکنان، کادر فنی و مدیران باشگاه تبریک عرض کرده و از مسئولان و مدیران شهرستان تربت حیدریه هم بابت میزبانی مسابقات و حمایت‌های صورت گرفته از ورزش، به‌ویژه در ورزش فوتسال کمال تقدیر و تشکر را داریم.

مسئول کمیته فوتسال هیات فوتبال استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: بسیار خرسندیم که برآیند تلاش‌های انجام شده در سطح استان اعم از کمیته فوتسال هیات استان، باشگاه و مدیران شهری تربت حیدریه، منتج به این افتخارآفرینی شده و زحمات عوامل ذی‌دخیل در این امر به بار نشسته است.

طیبی با بیان اینکه سال گذشته از استان خراسان رضوی 37 تیم در تمامی رده‌ها و لیگ‌های مختلف فوتسال حضور داشتند و با تیم‌های دیگر رقابت می‌کردند، گفت: این حضور چشمگیر سبب شده بود تا تعداد تیم‌های حاضر از استان خراسان رضوی، در کشور بی‌نظیر باشد.

وی افزود: خراسان رضوی را قطب فوتسال ایران می‌دانیم؛ از مجموع 37 تیم، 13 تیم از نماینده‌‎های استان در مسابقات مختلف حائز رتبه شدند که آمار خوبی است.

طیبی در پایان گفت: بی‌شک رویکرد حمایتی کمیته فوتسال هیات فوتبال استان خراسان رضوی در ادامه نیز همچنان استمرار خواهد داشت و پیگیر مسائل آنها هستیم تا بتوانیم هرروز در جهت رشد و اعتلاء فوتسال استان گام برداریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.