پوریا آریاکیا بازیکن تیم فوتبال آلومینیوم اراک راز پیروزی مقابل پرسپولیس را همدلی عنوان کرد و مدعی شد که یکدل شده بودیم مانند فصل گذشته پرسپولیس را ببریم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بازیکن آلومینیوم اراک در خصوص دلایل پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس صحبت کرد.

تیم های آلومینیوم اراک و پرسپولیس در چارچوب لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۱-۰ ایرالکویی ها همراه بود.

پوریا آریاکیا، مدافع-هافبک آلومینیوم اراک در گفتگویی در خصوص برتری تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت:

بازی سختی بود. جلوی پرسپولیس همیشه بازی کردن سخت است و بازیکنان هیجان خاصی دارند. با بچه ها یکدل شده بودیم پرسپولیس را مانند سال گذشته ببریم و با تمام احترام برای آن ها، به نظرم تیم برتر زمین بودیم و باید بازی را می بردیم. موقعیت آنچنانی به آن ها ندادیم و خدا را شکر توانستیم ببریم.

بازیکن آلومینیوم در ادامه بیان کرد:

نکات کادر فنی و آقای خطیبی را در این مسابقه کاملا رعایت کردیم. روی تمام نقاط ضعف پرسپولیس کار کرده بودیم و می دانستیم از کدام ناحیه ها می توان به آن ها ضربه زد. همچنین روی نقاط قوت این تیم مانند ضد حملات و عمق تیم حریف خوب کار کردیم و آن ها را بسته بودیم. بنابراین می خواستیم اول بازی را ببندیم و در شرایط بازی به آن ها گل بزنیم. دیدید که در هر دو نیمه نیز خیلی بهتر از پرسپولیس بودیم و در نهایت گلزنی کردیم.

آریاکیا در مورد جایگاه نهایی آلومینیوم در پایان فصل و اینکه تیمش می تواند سهمیه آسیایی بگیرد یا خیر، تصریح کرد:

در فوتبال نمی توان صد در صد چیزی گفت. به نظرم انگیزه انجام کار بزرگ را داریم ولی یک سری تیم ها هستند که هزینه بالا و یارگیری کرده اند. آلومینیوم نیز از همه تیم ها دیرتر کارش را شروع کرد و آقای خطیبی نیز دیر به تیم اضافه شد. یک مقدار توقعات از ما بالا رفته ولی خوب به نظرم می توان امید داشت اول اینکه جزو نیمه بالای جدول باشیم و سپس تمرکز را بگذاریم و شاید سهمیه گرفتیم اما خوب با تیم هایی که زودتر کار را شروع کردند و یارگیری کردند فاصله داریم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.