شفیعی؛ با توجه به جذب نفرات در ذوب آهن جایگاه بالای جدول برای این تیم پیش بینی نمیشود

به گزارش فرتاک ورزشی،

حسن شفیعی کارشناس و پیشکسوت فوتبال اصفهان درگفت گو با خبرنگار فرتاک ورزشی اظهار داشت: من معتقدم سپاهان تیمی است که دردوسال گذشته بامدیریت جدید به دنبال بستن یک تیم آرمانی برای اسیاست.

وی در ادامه بیان کرد؛ سپاهان امسال دریارگیری موفق عمل کرده و با جایگزینی بازیکنانی که توانایی کمک به این تیم رادارند به جای بازیکنانی که عملا برای این تیم مثمر ثمر نبودند یکی ازبهترین تیم های فصل را بسته است.

در طرف مقابل ذوب آهن چند سالی است که دردوبعد مدیریتی و تیم داری دچار بحران است،چراکه فصل گذشته 80 درصد این تیم توسط رحمان رضایی تغییر پیدا کرد وامسال نیز به همین میزان توسط مهدی تارتار شاهد تغییرات بودیم.

پیشکسوت فوتبال اصفهان در تکمیل صحبت های خود اظهار داشت؛ جذب بازیکن توسط مهدی تارتار از لیگ های دسته اول و این خواستن ها و نخواستن ها در جذب بازیکن بنظر میرسد امسال ذوب آهن را دربین 8 تیم بالای جدول نبینیم.

اگر این دربی را دربی مربیان بدانیم باتوجه به اینکه محرم نویدکیا شخصیتی آرام و پذیرا دارد کمی موفق تراست.

این سرمربی با اولویت قراردادن احترام و درپیش گرفتن سیاست رفیق بودن با بازیکنان ،تابدینجای کار موفق عمل کرده است.

شفیعی در رابطه با ذوب آهن این چنین گفت؛ در طرف مقابل اما مهدی تارتار سیاست های لازم برای مربیگری را ندارد و راحت کنار گذاشتن اسطوره ی ذوب آهن و ازطرفی عدم پادرمیانی برای صلصالی گواه همین موضوع است.

اگر به لحاظ مهره این دوتیم را مقایسه کنیم میبینیم حتی دروازه بان سپاهان هم روحیه جنگندگی دارد و بسیاری از مهره های این تیم لیاقت ملی پوش شدن رادارند.

بنابراین ذوب آهن باتیمی شناخته شده روبرو میشود و احتمالا بازیکنان این تیم توان رقابت باحریف شناخته شده ی خودرا نداشته باشند.

این ناشناخته بودن ذوب آهن برای این تیم امتیاز محسوب میشود و بازیکنان جویای نام این تیم با چرخش توپ روی زمین درمقابل تیم های بزرگ میتوانند خودی نشان دهند.

به عقیده ی من به علت تشابه بازی جهانی و ابراهیم زاده حضور جهانی درپست وینگر چپ اشتباه است و بهتراست این بازیکن درسمت راست قراربگیرد.

بنظر من تارتار با ازکار انداختن خط هافبک سپاهان میتواند ازاین تیم امتیاز بگیرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.