سرمربی مس رفسنجان گفت که آلومینیوم طی هفته های گذشته عملکرد بسیار خوبی داشته و دیدار فردا مهم خواهد بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم های فوتبال مس رفسنجان و آلومینیوم اراک در ادامه رقابت های هفته چهارم لیگ برتر فردا در سرچشمه به مصاف هم می روند. شاگردان محمد ربیعی پس از یک برد و 2 شکست، به دنبال کسب امتیاز از این بازی خانگی هستند و اراکی ها نیز با پیروزی مقابل پرسپولیس در هفته گذشته، انگیزه های زیادی برای صعود احتمالی به بالای جدول دارند.

 

محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان در نشست خبری پیش از این بازی گفت: به باشگاه آلومینیوم اراک خیرمقدم می گویم. می دانم که بازی بسیار مهمی را پیش رو داریم. به دلیل اینکه عملکرد تیم آلومینیوم اراک در هفته های گذشته بسیار مطلوب بوده است. به آنها تبریک و خدا قوت می گویم. خودمان را برای این بازی مهیا کرده ایم. امیدوارم هر دو تا تیم فردا بازی خوبی را چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ شأن و منزلت اخلاقی و رفتاری داشته باشند.

 

ربیعی درخصوص بازیکنان مصدوم و محروم تیمش پاسخ داد: ما هم مصدوم داریم و می شود گفت یکی دو بازیکنمان را به دلایل مختلف نداریم. مجید علیاری به دلیل مصدومیت در دقایق ابتدایی بازی با فولاد در اختیار نداریم. او با رشادت و تعصبی که داشت به بازی ادامه داد اما متأسفانه کتف او آسیب دیده است و باید از شرایط انجام کارهای فیزیکی دور باشد.

وی درخصوص اینکه تا چه زمانی بازی های مس در سرچشمه برگزار می شود، پاسخ داد: فکر می کنم که مسئولین باشگاه پاسخگوی بهتری برای این سوال باشند. ولی ما فعلا در اینجا شرایط نسبتا خوبی داریم. چون این ورزشگاه چمن خوبی دارد و از استانداردهای لازم یک ورزشگاه برخوردار است. رختکن ها و مواردی از این دست مورد تأیید سازمان لیگ قرار گرفته است. تقریبا مشکلی نداریم ولی من در جریان هستم که بحث چمن استادیوم رفسنجان با سرعت خوبی جلو می رود. ما تابع تصمیم باشگاه هستیم. چنانچه زمین در رفسنجان برای برگزاری مسابقه فراهم شود، زمین را تغییر خواهیم داد اما فعلا بازی های ما در سرچشمه برگزار می شود.

 

وی در مورد اینکه زمین چمن سرچشمه ایده آل است یا خیر گفت: این ورزشگاه استاندارهایش را دارد. قبلا نواقصی داشت که مسئولین سازمان لیگ بارها آن را بررسی کردند و اهم آن نواقصات به صورت کامل برطرف شده است. برای من مربی، کیفیت زمین چمن مهم است. بجز یکی دو قسمت آن، چمن اینجا بسیار خوب و باکیفیت است. می توانیم هم ما و هم تیم مقابل روند بهتری از سرعت و کیفیت بازی روی زمین را در این استادیوم داشته باشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.