یکی از مسابقات حساس هفته چهارم، دیدار تیم های نفت مسجد سلیمان و فولاد است که این مسابقه یک "نیمچه دربی محسوب می شود. همانطور که می دانید دربی اصلی خوزستان، دیدار نفت آبادان و فولاد خوزستان است که این دو تیم بیشتر از سایر تیم ها با هم کری دارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نفت مسجد سلیمان درحالی میزبان فولاد خوزستان است که تا الان نتیجه بدی نگرفته و با چهار امتیاز بالاتر از فولاد و چند تیم دیگر قرار گرفته است. نفتی که ظاهرا مشکل مالی زیادی هم دارد و فراز کمالوند نیز صراحتا اعلام کرده اگر مشکل مالی حل نشود، بازی با فولاد آخرین حضور او در نفت خواهد بود.

سابقه کمالوند نشان داده، او هیچ وقت در یک تیم "بَند" نمی شود و با کوچکترین مشکلی‌ خیلی راحت هر تیمی را ترک می کند! با این حال فعلا تیم او بازی حساسی با تیم پولدار فولاد دارد که این مسابقه جدال تیم های "دارا و ندار" خواهد بود.

 فولاد در این فصل شروع خوبی نداشت و لیگ را با دو شکست سنگین آغاز کرد که عبدالله ویسی خطر اخراج را بیخ گوشش می دید ولی پیروزی هفته سوم به داداش رسید و توانست موقتا از بحران‌ فرار کند. او هدایت قهرمان جام حذفی را برعهده گرفته که به همین خاطر انتظارات از آن بسیار بالاست و هواداران دوست دارند تیم شان حداقل این فصل در لیگ برتر جایگاه خوبی به دست آورد.

 اما در سوی مقابل نفت مسجد سلیمان مشکلات خاص خودش را دارد و به همین دلیل سالی چند مربی عوض می‌کند و هیچ وقت هم ثبات مدیریت نداشته است. همین بی ثباتی باعث شده هر سال نفتی ها برای بقا دست و پا بزنند و دقیق نودی از سقوط فرار کنند. با این حال خوزستان همیشه پای ثابت لیگ برتر بوده و از یک تا چندین نماینده در سطح اول فوتبال داشته که همین امسال‌ نیز سه نماینده در لیگ برتر دارد. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم سه نماینده پرهوارار خوزستانی چه نتایجی را در لیگ بیست و یکم کسب‌ می کنند و کجای جدول قرار می گیرند.

علی مسعودی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.