سرمربی قشقایی شیراز گفت:استقلال ملاثانی را به خوبی آنالیز کردیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی رجب زاده پس از دیدار و برتری تیمش مقابل استقلال ملاثانی اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم از این بازی خانگی سربلند خارج شویم و با یک پیروزی پرگل، هواداران قشقایی و مردم شیراز و استان فارس را شاد کنیم.

رجب زاده در خصوص مسائل فنی بازی افزود: ما این هفته تمرینات خوبی را سپری کرده بودیم و از طرفی شناخت کافی هم نسبت به استقلال ملاثانی داشتیم. می دانستیم شیوه بازی شان به چه صورت است و در تمرینات، نقاط ضعف و قوتشان را به بچه ها گوشزد کرده بودیم. خوشبختانه بچه ها هم امروز فوق العاده بودند. همانطور که در بازی با ملوان هم فوق العاده بودند و به ناحق امتیازات را واگذار کردند.

کاپیتان سابق تیم فجرشهید سپاسی شیراز افزود: در بازی مقابل ملوان همه دیدند و کارشناسان هم گفتند که پنالتی اتفاق نیفتاده بود اما آنجا بازی را با همان پنالتی واگذار کردیم. اما خدا را شکر می کنم که بچه های حرف گوش کنی داریم و روند رو به رشدی را سپری می کنند.

وی قشقایی درباره نیمه دوم مسابقه گفت: درست است که در نیمه دوم سه گل زدیم اما چند موقعیت گلزنی داشتیم که می توانستیم بیش از این ها به گل برسیم اما باز هم راضی هستیم که هم خوب تمرین می کنند و هم در میادین مسابقه خوب ظاهر می شوند.

ستاره پیشین لیگ برتر فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که چرا در نیمه اول ضعیف ظاهر شدید، گفت: در نیمه اول هم ضعیف نبودیم. فرق نیمه اول و دوم این بود که در نیمه دوم توانستیم خیلی زود به گل برسیم. یعنی اگر در نیمه اول هم این اتفاق افتاده بود و یکی از موقعیت هایمان به گل تبدیل می شد، شرایط بازی به همین گونه ای پیش می رفت که در نیمه دوم شاهد بودید.

او اضافه کرد: پس از گلی که زدیم، بازی شد همانی که می خواستیم. هم اعتماد بنفس بچه ها بهتر شد و هم توپ را بهتر به گردش در آوردند و چندین موقعیت ایجاد کردند. اما در نیمه اول هم خوب بازی کردیم و از راست و چپ ارسال های خوبی داشتیم. به نظر من بچه ها در هر دو نیمه فوق العاده بودند و تفاوت فقط در گل زدن بود.

رجب زاده گفت: تیم یکدست و خوبی داریم، تیم بی ادعایی هستیم و دوست داریم بهتر کار کنیم و موفق تر باشیم. باید تمام تلاش و تمرکزمان را روی این مساله بگذاریم که اسیر غرور و حواشی نشویم. امیدوارم امسال قشقایی بتواند به آن جایگاهی که هم در شان بچه های ماست و هم در شان نام قشقایی و استان فارس و شهر شیراز، برسد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.