حسن کامرانی فر می‌گوید تیم ملی فوتبال نیازمند انسجام است و تصمیمات سرمربی در جهت حفظ این انسجام گرفته می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

حسن کامرانی فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال، بامداد امروز برای استقبال از فوتبال ساحلی به فرودگاه رفته بود و دقایقی به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. او در مورد ساحلی‌بازان ایران و نتایجی که گرفتند گفت: ابتدا تبریک می‌گویم این موفقیت را به هرحال اتفاق خیلی خوبی در فوتبال ساحلی افتاد. در ادامه موفقیت‌های فدراسیون فوتبال، این هم اضافه شد. خوشحالیم این اتفاقات خوب ادامه دار است. تلاش‌های کادرفنی و بازیکنان ستودنی است. بعد از دو سال دوری از مسابقات و در بین تیم‌هایی که از جام جهانی به جام بین قاره‌ای آمده بودند، اتفاق خیلی خوبی افتاد.

کامرانی فر در مورد شرایط تیم ملی فوتبال و اعزامش به لبنان گفت: شرایط تیم خیلی خوب است و بازیکنانی که اینجا بودند عازم شدند و لژیونرها هم از کشوری که بازی دارند به تیم اضافه می‌شوند و از فردا تمرین‌هایشان شروع می‌شود. با توجه به اینکه صدر جدول هستیم این دوبازی هم با برد پشت سر می‌گذاریم چون تیم شرایط خیلی خوبی دارد و برای تیم تمام شرایط مهیا شده و باید تیم را برای جام جهانی آماده کنیم.

او در خصوص دعوت نشدت طارمی گفت: من معتقدم سرمربی تیم ملی با تصمیماتش می‌تواند به تیم ملی کمک کند. ما در تیم ملی نیاز به یک انسجام داریم که باید حفظ شود. امیدوارم در آینده طارمی به تیم اضافه شود؛ چون او بازیکن بزرگ و با اخلاقی است. امیدوارم در ادامه مسیر با توجه به شرایطی که پیش آمده ایشان هم به تیم اضافه شوند. همه بازیکنان باید همدل باشند و تلاش فدراسیون هم برای انسجام در تیم ملی بوده‌. امیدوارم این موضوع به زودی حل شود و ایشان کنار تیم باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.