برنامه مسابقات هفته های اول و دوم مرحله اول لیگ دسته سوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ ا علام شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته اول:

دوشنبه اول آذر

شاهین بجنورد- دریای حربده محمود آباد    - ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۹ مهر    بجنورد

شریعت نوین مشهد- نوین کشاورز علی آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن الائمه    مشهد

برنا راستین مهام تهران - دماوند آمل- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا    اعلام می شود

ستارگان سیمرغ البرز- گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب    کرج

کاویان نقده –شاهین دهداری تهران- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی    نقده

علوی خرمدره زنجان- هیأت فوتبال گرمی اردبیل- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

پاراگ تهران- اتحاد قزوین- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه متعاقبا    اعلام می شود

ابوذر باشت- خرم کشت افلاک خرم آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی    باشت

سه شنبه ۲ آذر

یاران نوروزی بابل- براکو دامغان (پاسارگاد) - ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا    سیمرغ

سرخپوشان قم – نماینده گیلان (اشنویه) - ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهید حیدریان    قم

کیمیا رشد گلستان-خیام بتن نیشابور- ساعت ۱۴- ورزشگاه  ۱۵ هزار نفری    گرگان

استقلال جنوب تهران(نگین خورموج)- داماش پارسه تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه  متعاقبا    اعلام می شود.

پاس گیلان- آلومینیوم پارس ساوه- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه سردار جنگل    رشت

عرفان اقتدار کیش- هرنگ جوان بستک- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه المپیک    کیش

زیست سبز تبریز- مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

آبیدر سنندج - پیام مقاومت انزلی- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید ملک نیا سنندج

صفا جوان گستر دیر- شهرانی دهلران- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید شیرودی    دیر

اتحاد محمدیار - شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

استقلال شوش - شهدای ابوذر فارسان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی شوش

فولاد هرمزگان- تاراز چادگان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه خلیج فارس    بندر عباس

شایان دیزل فارس - عقاب شیراز- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه انقلاب    کوار

چهارشنبه ۳ آذر

پیشگامان فنون پارس – ۴X(اردبیل) - ساعت ۱۴- ورزشگاه  متعاقبا    اعلام می شود

سوهان محمد قم (تهران)- ستارگان سرخ تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه  متعاقبا    اعلام

اکسیر الوند همدان-یادآوران دو کوهه اندیمشک (نوید دانه رامهرمز) - ساعت ۱۴- ورزشگاه  قدس    همدان

نماینده یزد- شهیدان زحمتکشان جیرفت- ساعت ۱۴- ورزشگاه  متعاقبا    اعلام می شود.

گهر نوین درود(پردیس خرم آباد)- مهرگان دره شهر ایلام- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

پرسپولیس شیراز- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه بعثت    شیراز

زاگرس جوانرود کرمانشاه - پیروزی برازجان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی    جوانرود

اتحاد نیکشهر – یزد لوله- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهید صغیرا    نیکشهر

شهروند رامسر- وحدت اغشت البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهید شیرودی    تنکابن

هفته دوم

دوشنبه ۸ آذر

نماینده خراسان جنوبی- شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه  آزادی بیرجند

داماش پارسه تهران- برنا راستین مهام تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه  متعاقبا اعلام می شود

براکو دامغان(پاسارگاد)- کیمیا رشد گلستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه  ولایت سمنان

نوین کشاورز علی آباد- شاهین بجنورد- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهید علی آبادی    علی آباد

دماوند آمل- یاران نوروزی بابل- ساعت ۱۴- ورزشگاه  متعاقبا اعلام می شود.

دریای حربده محمود آباد- استقلال جنوب تهران(خورموج) - ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا    سیمرغ

آلومینیوم پارس ساوه- شهروند رامسر- ساعت ۱۴- ورزشگاه  اختصاصی آلومینیوم ساوه

کاسپین فریدونکنار-پاس گیلان- ساعت ۱۴- ورزشگاه  آزادی    فریدونکنار

اتحاد قزوین- ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه  سردار آزادگان    قزوین

گرین کشاورز نهاوند- سرخپوشان قم- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه شهید علیمرادیان نهاوند

پیام مقاومت انزلی-کاویان نقده- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه متعاقبا    اعلام می شود.

شهدای گروس بیجار- زیست سبز تبریز- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه ۱۷ شهریور    بیجار

هیأت فوتبال گرمی اردبیل- آبیدر سنندج- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

مینو خرمدره زنجان-علوی خرمدره زنجان- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

کیای تهران- استقلال شوش- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه بعثت تهران

هرنگ جوان بستک-شایان دیزل فارس- ساعت ۱۴:۱۵ - ورزشگاه تختی بستک

شهرانی دهلران-اکسیر الوند همدان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی    دهلران

سه شنبه ۹ آذر

شهدا ابوذر فارسان- زاگرس جوانرود کرمانشاه- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی    فارسان

ستارگان سرخ تهران-پاراگ تهران- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه متعاقبا    اعلام می شود

مقاومت آستارا- پیشگامان فنون پارس- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه وحدت    آستارا

وحدت اغشت البرز- سوهان محمد قم (تهران) - ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه انقلاب    کرج

مهرگان دره شهر ایلام - صفا جوان گستر دیر بوشهر- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه عدالت    ایلام

۴X(اردبیل) - اتحاد محمدیار آذربایجان غربی- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه متعاقبا    اعلام می شود

پیروزی برازجان-ابوذر باشت- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی     برازجان

صنعت ابریشم اصفهان- نماینده یزد- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه متعاقبا    اعلام

خلیج فارس میناب-فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید امینی    میناب

شهیدان زحمتکشان جیرفت-عرفان اقتدار کیش- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی    جیرفت

تاراز چادگان-اتحاد نیکشهر سیستان- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی    چادگان

عقاب شیراز-پرسپولیس شیراز- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه شهید دستغیب    شیراز

خرم کشت افلاک خرم آباد- پردیس خرم آباد- ساعت ۱۴:۳۰ - ورزشگاه تختی    خرم آباد

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.