مارسلو بروزوویچ، هافبک کروات و جنگنده اینتر مورد توجه باشگاه بارسلونا قرار گرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مشکلات مالی شدید ناشی از شیوع ویروس کرونا باعث شده بارسلونا همچنان مانند تابستان گذشتته به دنبال خرید بازیکنان آزاد باشد و این سیاست علیرغم ورود ژاوی به رختکن کاتالان ها نیز همچنان ادامه دارد. ستاره هایی چون  سرخیو آگوئرو، اریک گارسیا و ممفیس دیپای بازیکنانی بودند که در سال جاری به صورت رایگان راهی نوکمپ شدند شدند و حالا مارسلو بروزوویچ، هافبک کروات اینتر تبدیل به هدف بعدی مدیران بارسا شده است.

 

قرارداد بروزو در تاریخ 30 ژوئن سال جاری با نراتزوری تمام می شود و این بازیکن هنوز قرارداد جدیدی با اینتر امضا نکرده است. نشریه اسپورت در گزارشی مدعی شد که بارسلونا به جذب این بازیکن علاقمند است و به زودی برای خرید مارسلو بروزوویچ اقدام خواهد کرد.

 

 

این هافبک کروات که به زودی 29 ساله می شود، در سال 2015 و از دیناموزاگرب به اینتر پیوست و در طول سال های اخیر بازیکن ثابت ترکیب نراتزوری بوده است. مارسلو بروزوویچ در این فصل حتی یک بازی اینتر از دست نداده و در 16 بازی خود یک گل زده و دو پاس گل ارسال کرده است.

 

البته تیم هایی چون پاری سن ژرمن، تاتنهام و منچستر یونایتد نیز برای خرید بروزوویچ ابراز علاقه کرده اند و اگر اینتر تا قبل از شروع سال جدید میلادی موفق به تمدید قرارداد با این بازیکن نشود، بعید است امکان تمدید قرارداد با مارسلو وجود داشته باشد. جالب اینجاست بروزوویچ در چهار دیدار اینتر در این فصل از لیگ قهرمانان، در سه مسابقه به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شده است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.