ستاره فرانسوی می‌خواهد با قرارداد جدید خود تبدیل به پردرآمدترین بازیکن لیگ برتر شده و دستمزدی در حدود ۵۰۰ هزار پوند دریافت کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پل پوگبا هافبک فرانسوی که از زمان بازگشتش به منچستریونایتد در سال ۲۰۱۶ روزهای پرفراز و نشیبی را در این تیم تجربه کرده است، به تازگی دچار مصدومیتی از ناحیه ران پای راست شده که او را مجبور به ترک اردوی تیم ملی فرانسه کرده است.

قرارداد این هافبک فرانسوی و ۲۸ ساله منچستریونایتد در تابستان سال آینده با این باشگاه تمام می شود و باتوجه به مذاکرات طولانی مدت، طرفین هنوز برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده‌اند. پس پل پوگبا دستمردی به اندازه رونالدو طلب کرده و در این صورت حاضر است در یونایتد باقی بماند.

در همین رابطه، اما نشریه فرانسوی «اکیپ» مدعی شد مهم‌ترین دغدغه این بازیکن بحث دستمزد بوده و در صورت توافق در مورد حقوق قرارداد جدید، این بازیکن مشکلی با ماندن در اولدترافورد نخواهد داشت. این ستاره فرانسوی در حقیقت می‌خواهد با قرارداد جدید خود تبدیل به پر درآمدترین بازیکن لیگ برتر شده و دستمزدی در حدود ۵۰۰ هزار پوند دریافت کند. هم اکنون کریستیانو رونالدو با دستمزد ۵۱۰ هزار پوندی در رتبه اول قرار دارد و کوین دبروینه با ۴۰۰ و داوید دخئا با ۳۷۰ هزار پوند در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.