پس از بازگشت دنی آلوز، سرمربی جدید تیم فوتبال بارسلونا قصد دارد یکی دیگر از هم‌تیمی‌های سابقش در این تیم را به جمع آبی‌و‌اناری‌ها برگرداند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

دو منبع خبری انگلیسی مدعی شدند که ژاوی هرناندس سرمربی جدید تیم فوتبال بارسلونا قصد دارد تیاگو آلکانتارا را به این تیم برگرداند. سایت‌های اسکای اسپورت و لیورپول اکو هر کدام در گزارش‌هایی جداگانه مدعی شده‌اند که ژاوی قصد دارد هم‌تیمی سابقش را که اکنون برای لیورپول توپ می‌زند، متقاعد کند تا دوباره پیراهن بارسلونا را بپوشد.

بارسایی‌ها بعد از انتصاب ژاوی به‌عنوان سرمربی، دنی آلوز دفاع راست برزیلی سابق خود را به این تیم برگرداندند و حالا می‌خواهند همین کار را در مورد آلکانتارای 30 ساله تکرار کنند که سال 2013 بارسلونا را به مقصد بایرن مونیخ ترک کرد. این در حالی است که بارسلونا در حال حاضر هافبک‌هایی مانند سرخیو بوسکتس، فرنکی دی‌یونگ، نیکو و گاوی دارد. ظاهراً ژاوی ترجیح می‌دهد که به بازیکنانی باتجربه برای نجات دادن بارسلونا از بحران فعلی اعتماد کند.

برخلاف دنی آلوز، جذب تیاگو آلکانتارا برای بارسلونا آسان نیست، چرا که این بازیکن اسپانیایی با لیورپول قرارداد دارد. تیاگو سال 2020 با لیورپول قراردادی چهار ساله منعقد کرد. او سال 2005 به عضویت باشگاه بارسلونا درآمد و پس از سه فصل حضور در تیم جوانان این باشگاه، به تیم بارسلونا B رفت و یک سال بعد اولین بازی‌اش برای تیم اصلی باشگاه را انجام داد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.