باشگاه ماشین‌سازی تبریز به دنبال بروز مشکلات جدی در آستانه ورشکستگی کامل و تعلیق قرار گرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز تحت نظر «یونس قربانی» مالک فعلی خود حال و روز خوشی نداشته و روز به روز هم وضعیت این تیم قدیمی‌و ریشه‌دار آذربایجان و شمالغرب کشور وخیم‌تر می‌شود.

پس از آنکه مالک ماشین‌سازان در پرداخت بدهی‌های خارجی و باز کردن پنجره نقل‌وانتقالاتی ناکام ماند، تیم امید را روانه مسابقات لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور کرد که حال این تیم نیز به مانند تیم از هم پاشیده بزرگسالان تعریفی ندارد.

اما اوضاع این تیم وقتی فاجعه‌بار به نظر می‌رسد که قربانی وعده داده بود سفرهای تیم به شهرهای مختلف جهت حضور در بازی‌ها با پروازهای رفت و برگشت انجام خواهد شد اما اکنون توان پرداخت هزینه اتوبوس را هم ندارد.

شنیده می‌شود، سبزقبایان در دیدار با ویستا توربین تهران قصد داشتند با اتوبوس از هتل راهی استادیوم شوند اما به دلیل عدم پرداخت هزینه، راننده اتوبوس از سوار کردن بازیکنان و کادرفنی خودداری کرده است.

در پی این ممانعت، اعضای تیم ماشین‌سازی مجبور شده‌اند تا با تاکسی اینترنتی خود را به محل برگزاری بازی برسانند که اتفاقی عجیب و کم‌سابقه در فوتبال کشور است.

از طرفی دیگر، تدارکات تیم تبریزی در دیدار مقابل حریف تهرانی با هزینه شخصی اقدام به تهیه آب معدنی کرده است که این مسائل، نشان از مشکلات مالی شدید سبزقبایان دارد.

خبرهای دریافتی حاکی است، یونس قربانی به دلیل عدم توانایی مالی و شکست در تیمداری، تصمیم به تعلیق فعالیت‌های باشگاه ماشین‌سازی گرفته و این باشگاه در آستانه ورشکستگی و نابودی کامل قرار دارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.