اختصاصی/تصمیمات احساسی عبدی؛

عبدالله ویسی پس از جدایی مقطعی از خیبر خرم آباد حالا دوباره به این تیم بازگشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

عبدالله ویسی پس از تساوی خیبر خرم آباد مقابل خوشه طلایی ساوه جایگزین محسن عاشوری شد تا بازگشتی دوباره به خرم آباد داشته باشد، اما نکته ای که بسیار عجیب است طرز تفکر مدیرام باشگاه خیبر در این اتفاق است.

 

عبدالله ویسی که فصل گذشته با حضور در تیم  خیبر خرم آباد موفق شد نتایج خوبی همراه این تیم بگیرد و چون سیاست این تیم هم صعود نبود تیم خوبی را دور هم جمع کرده بود و در حال پایه ریزی تیمش برای فصل آینده بود که بازهم مالک این تیم در تصمیمی احساسی ویسی را اخراج کرد و محسن عاشوری را جایگزین این سرمربی کرد تا پس از چند بازی فصل به اتمام برسد.

 

 

پیش از آغاز فصل هم مشخص بود که رابطه محسن عاشوری و مالک این تیم چندان دوستانه نیست و حتی یک بار هم پیش از آغاز  رقابت ها این مربی در آستانه تغییر بود که این موضوع با وساطت مشاورین مالک عملی نشد تا خیلی زود و در هفته پنجم محسن عاشوری در حالی که صاحب بهترین خط حمله لیگ بود و تنها ۳ امتیاز با صدر فاصله داشت برکنار شد.

 

حالا باید از مسعود عبدی مالک خیبر سوال کرد که چه دلیلی داشت فصل گذشته عبدالله ویسی را برکنار کند تا حالا دوباره این سرمربی به این تیم برگرداند آنهم در حالی که تیم توسط  محسن عاشوری بسته شده است.

 

هواداران خیبرخرم آباد امیدوار هستند حالا که همه چیز برای صعود این تیم به لیگ برتر مهیا است، مالک تیم هم دقت بیشتری در تصمیمات خودش و مشاورانش داشته باشد تا در آخر فصل حسرت نخورند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.