برنامه مسابقات مرحله اول هفته های سوم تا ششم لیگ دسته سوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته سوم؛

شنبه ۱۳ آذر

یاران هادی نوروزی بابل- آرین سپند تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا سیمرغ

خیام بتن نیشابور- براکو دامغان- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب نیشابور

برنا راستین مهام تهران- دریای حربده محمودآباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار

شاهین بجنورد-انتظار خراسان جنوبی- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بجنورد

کیمیا رشد گلستان-دماوند آمل- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۵۰۰۰ نفری گرگان

استقلال جنوب تهران-نوین کشاورز علی آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه قائم نسیم شهر

شهروند رامسر- کاسپین فریدونکنار- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید شیرودی تنکابن

سرخپوشان قم- اتحاد قزوین- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید حیدریان قم

داماشیان- گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت

آبیدر سنندج- مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید ملک نیا سنندج

شاهین دهداری تهران- پیام مقاومت انزلی- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا  اعلام می شود.

کاویان نقده- گرمی اردبیل ۱۴:۰۰ سوم آزادی مهاباد

علوی خرمدره زنجان- شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

یکشنبه ۱۴ آذر

یاران زیست سبز تبریز- ساوالان مشکین شهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری تبریز

اتحاد محمدیار - مقاومت آستارا- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی محمدیار

آریو اسلامشهر- آلومینیوم پارس ساوه- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر

پاراگ تهران- وحدت اغشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری حسن آباد

ستارگان سیمرغ البرز- ستارگان سرخ تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج

اکسیر الوند همدان- مهرگان دره شهر(وحدت ایوان) - ساعت ۱۴- ورزشگاه قدس همدان

صفا جوان گستر دیر- خرم کشت افلاک خرم آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید شیرودی دیر

گهر نوین درود- پیروزی برازجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی درود

یادآوران دو کوهه اندیمشک- شرهانی دهلران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید سروندی اندیمشک

زاگرس جوانرود کرمانشاه- کیا تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی جوانرود

 ابوذر باشت- شهدای ابوذر فارسان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی باشت

یزد لوله- تاراز چادگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید نصیری یزد

پرسپولیس شیراز- هرنگ جوان بستک- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت شیراز

اتحاد نیکشهر- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید صغیرا نیکشهر

فولاد هرمزگان- عقاب شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس

شایان دیزل فارس- شهیدان زحمتکشان جیرفت- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رحمانی کوار

عرفان اقتدار کیش- ضربه آزاد نقش جهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه المپیک کیش

هفته چهارم

پنجشنبه ۱۸ آذر

آرین سپند تهران- کیمیا رشد گلستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار

شریعت نوین مشهد- شاهین بجنورد- ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن مشهد

انتظار خراسان جنوبی- استقلال جنوب تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب قائن

دماوند آمل- خیام بتن نیشاپور- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

نوین کشاورز علی آباد- برنا راستین مهام تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید علی آبادی علی آباد

دریای حربده محمودآباد- یاران هادی نوروزی بابل- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا سیمرغ

کاسپین فریدونکنار- آریو اسلامشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی فریدونکنار

پاس گیلان- شهروند رامسر - ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت

کیاپارس قزوین- داماشیان- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

گرمی اردبیل- شاهین دهداری تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی گرمی

شهدای گروس بیجار- آبیدر سنندج- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۷ شهریور بیجار

مینو خرمدره زنجان- کاویان نقده- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

جمعه ۱۹ آذر

مقاومت آستارا- یاران زیست سبز تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه وحدت آستارا

ساوالان مشکین شهر- علوی خرمدره زنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مشکین شهر

ستارگان سرخ تهران- سرخپوشان قم- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

آلومینیوم پارس ساوه- پاراگ تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه اختصاصی ساوه

پیشگامان فنون پارس تهران- اتحاد محمدیار- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار

وحدت اغشت- ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج

کیا تهران- ابوذر باشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت تهران

استقلال شوش- زاگرس جوانرود کرمانشاه- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شوش

مهرگان دره شهر(وحدت ایوان)- یادآوران دوکوهه اندیمشک - ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

شهدای ابوذر فارسان- گهر نوین درود- ساعت ۱۴- ورزشگاه اعلام می شود

پیروزی برازجان- صفا جوان گستر- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی برازجان

خرم کشت افلاک خرم آباد- اکسیر الوند - ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی خرم آباد

عقاب شیراز- اتحاد نیکشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

نماینده یزد- عرفان اقتدار کیش- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام

شهیدان زحمتکشان جیرفت- پرسپولیس شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی  جیرفت

هرنگ جوان بستک- فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بستک

خلیج فارس میناب- یزد لوله- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید امینی میناب

ضربه آزاد نقش جهان- شایان دیزل فارس- ساعت ۱۴- ورزشگاه سیمان اصفهان

 

 

هفته پنجم

چهارشنبه ۲۴ آذر

یاران هادی نوروزی بابل- نوین کشاورز علی آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا سیمرغ

کیمیا رشد گلستان- دریای حربده محمودآباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۵۰۰۰ نفری گرگان

خیام بتن نیشاپور- آرین سپند تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب نیشابور

استقلال جنوب تهران- شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه قائم نسیم شهر

برنا راستین مهام تهران- انتظار خراسان جنوبی- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار

براکو دامغان- دماوند آمل- ساعت ۱۴- ورزشگاه ولایت سمنان

آریو اسلامشهر- پاس گیلان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر

داماشیان- ستارگان سرخ تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت

گرین کشاورز نهاوند- کیاپارس قزوین- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهیدعلیمرادیان نهاوند

ستارگان سیمرغ البرز- آلومینیوم پارس ساوه- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج

سرخپوشان قم- وحدت اغشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهیدحیدریان قم

پاراگ تهران- کاسپین فریدونکنار- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری حسن آباد

پیام مقاومت انزلی- گرمی اردبیل- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

آبیدر سنندج- ساوالان مشکین شهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید ملک نیا سنندج

شاهین دهداری تهران- مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

کاویان نقده- شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی مهاباد

یاران زیست سبز تبریز- پیشگامان فنون پارس تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری تبریز

علوی خرمدره زنجان- مقاومت آستارا- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

پنجشنبه ۲۵ آذر

شرهانی دهلران- مهرگان دره شهر(وحدت ایوان) - ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی دهلران

 ابوذر باشت- استقلال شوش- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی باشت

گهر نوین درود- کیا تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی درود

یادآوران دو کوهه اندیمشک- خرم کشت افلاک خرم آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید سروندی اندیمشک

اکسیر الوند همدان- پیروزی برازجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه قدس همدان

صفا جوان گستردیر- شهدای ابوذر فارسان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید شیرودی دیر

تاراز چادگان- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

شایان دیزل فارس- نماینده یزد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رحمانی کوار

فولاد هرمزگان- شهیدان زحمتکشان جیرفت- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

اتحاد نیکشهر- هرنگ جوان بستک- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید صغیرا نیکشهر

یزد لوله- عقاب شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید نصیری یزد

پرسپولیس شیراز- ضربه آزاد نقش جهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت شیراز

 

 

هفته ششم

دوشنبه ۲۹ آذر

نوین کشاورز علی آباد- کیمیا رشد گلستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید علی آبادی علی آباد

دریای حربده محمودآباد- خیام بتن نیشاپور- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا سیمرغ

شریعت نوین مشهد- برنا راستین مهام تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن مشهد

آرین سپند تهران- براکو دامغان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار

انتظار خراسان جنوبی- یاران هادی نوروزی بابل- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب قائن

شاهین بجنورد- استقلال جنوب تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بجنورد

آلومینیوم پارس ساوه- سرخپوشان قم- ساعت ۱۴- ورزشگاه اختصاصی آلومینیوم

شهروند رامسر- آریو اسلامشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید شیرودی تنکابن

وحدت اغشت- داماشیان- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج

ستارگان سرخ تهران- گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام

پاس گیلان- پاراگ تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت

کاسپین فریدونکنار- ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی فریدونکنار

پیشگامان فنون پارس تهران- علوی خرمدره زنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار

شهدای گروس بیجار- شاهین دهداری تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۷ شهریور بیجار

اتحاد محمدیار- یاران زیست سبز تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی محمدیار

ساوالان مشکین شهر- کاویان نقده- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مشکین شهر

مقاومت آستارا- آبیدر سنندج- ساعت ۱۴- ورزشگاه وحدت آستارا

مینو خرمدره زنجان- پیام مقاومت انزلی- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

 

 

سه شنبه ۳۰ آذر

استقلال شوش- گهر نوین درود- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شوش

پیروزی برازجان- یادآوران دوکوهه اندیمشک- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی برازجان

شهدای ابوذر فارسان- اکسیر الوند- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام

خرم کشت افلاک خرم آباد- شرهانی دهلران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی خرم آباد

کیا تهران- صفا جوان گستر- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت تهران

زاگرس جوانرود کرمانشاه- ابوذر باشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی جوانرود

نماینده یزد- پرسپولیس شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

هرنگ جوان بستک- یزد لوله- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بستک

شهیدان زحمتکشان جیرفت- اتحاد نیکشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی جیرفت

ضربه آزاد نقش جهان- فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه سیمان اصفهان

عقاب شیراز- تاراز چادگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز

عرفان اقتدار کیش- شایان دیزل فارس- ساعت ۱۴- ورزشگاه المپیک کیش

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.