باشگاه بایرن مونیخ در تلاش است که پسر طلایی جدید فوتبال اروپا را با پیشنهادی وسوسه‌انگیز به خدمت بگیرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نشری آ اس اسپانیا اعلام کرد که باشگاه بایرن مونیخ با ارائه یک پیشنهاد مالی قابل توجه در نظر دارد پدری هافبک جوان و اسپانیایی تیم فوتبال بارسلونا را جذب کند.

پدری امروز (دوشنبه) از سوی نشریه توتواسپورت ایتالیا به‌عنوان ارزشمندترین فوتبالیست جوان اروپا یا همان پسر طلایی اروپا معرفی شد که این عنوان بدون شک ارزش این ملی‌پوش اسپانیایی را بالا خواهد برد. به همین دلیل هم باواریایی‌ها قصد دارند این بازیکن را قبل از دست نیافتنی شدنش به خدمت بگیرند.

طبق ادعای آ اس، بایرن مونیخ نه تنها قصد دارد حقوقی چهار برابر حقوق فعلی‌اش در بارسلونا را به پدری پیشنهاد بدهد بلکه او را به گران‌ترین بازیکن تاریخ این باشگاه آلمانی تبدیل کند. این در حالی است که پدری اخیراً قراردادش با بارسلونا را تا سال ۲۰۲۶ تمدید کرده و بند فسخ قرارداد او هم به یک میلیارد یورو افزایش پیدا کرده است. ظاهراً این رقم نتوانسته باشگاه مونیخی را از تلاش برای خرید بازیکن آینده‌دار بارسلونا منصرف کند.

در حال حاضر بالاترین رقم پرداخت شده برای خرید یک بازیکن در تاریخ باشگاه بایرن مونیخ ۸۰ میلیون یوروست برای خرید لوکاس هرناندس از اتلتیکومادرید پرداخت شد.

درآمد فعلی پدری در بارسلونا یک میلیون و ۹۸۵ هزار یورو در هفته است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.