در ادامه هفته ششم بیست‌و‌یکمین دوره لیگ‌برتر عصر فردا تیم‌های تراکتور و شهر‌خودرو به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

این دیدار در تبریز و از ساعت ۱۶ برگزار خواهد شد و‌ کمیل غلامی، عسگر محمدی، عباس پورحیدری و فرزاد منصوری قضاوت این دیدار را بر عهده خواهند داشت.

تراکتور که در پایان هفته چهارم سرمربی خود را تغییر داد، هفته قبل در اصفهان با سرمربی جدیدش موفق شد یک‌امتیاز شیرین را از سپاهان مدعی بدست آورد و حالا شرایط را در خانه برای کسب اولین برد با رهبری سولدور کراوات مساعد می‌بیند.

تراکتور با سه شکست، یک‌برد و‌ یک‌تساوی شرایط قابل قبولی را برای خود و هوادارانش رقم نزده است و باید بروی امتیاز خانگی بسیار بسیار حساس باشد و حداکثر امتیازات را در خانه بدست آورد.

 

عملکرد بد خط دفاعی این تیم با هفت گل خورده نکته نا‌امید کننده برای پُر‌شورهای تبریزی بوده اما امار ۵ گل در ۵ بازی هم می‌تواند تا حدودی آنها را راضی نگه دارد و سولدور باید بروی اصلاح ساختار دفاعی تیمش تمرکز بیشتری داشته باشد.

 

در آنسوی میدان شهر خودرو قعر‌نشین حضور دارد و از ۵ بازی گذشته تنها یک امتیاز را بدست آورده و اکبر میثاقیان کار بسیار سختی را برای نجات تیم مشهدی دارد.

 

آنچه مسلم است حواشی خاص در مدیریت تیم  و تعیین کادر فنی در سالهای اخیر پیرامون شهر خودرو بوده و این حواشی و تعویض چند باره نام تیم از شهر خودرو به پدیده و بلعکس تنها نکته بارز نماینده فوتبال مشهد است.

بروی کاغذ شهر خودرو شانس کمی برای پیروزی و کسب نتیجه در دیدار فردا را دارد اما تجربه نشان داده تفکرات اکبر میثاقیان توانسته معادلات زیادی را بر هم بزند و حالا باید دید اندیشه‌های این سرمربی با سابقه فوتبال کشور که به تازگی هم از بستر بیماری مرخص شده بر جدید‌ترین مربی کروات لیگ برتر خواهد چربید با خیر.

 

پوریا منصوری

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.