سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: برنامه و سیاستی برای جام حذفی نداریم و با بازیکنان جوانان و امید برابر خیرخرم‌آباد بازی می‌کنیم.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رضا طلایی‌منش  با اشاره به دیدار برابر تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد در جام حذفی فوتبال کشور اظهار داشت: شرکت در جام حذفی فلسفه و امکانات خود را می‌خواهد و ما هیچ برنامه‌ای برای حضور در جام حذفی نداریم و اگر قوانین فدراسیون فوتبال کشور اجازه می‌داد از این جام انصراف می‌دادیم.

وی افزود: جام حذفی برای تیم‌های قدرتمند و متمول لیگ برتری بوده که به دنبال کوتاه‌ترین راه برای رسیدن به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا هستند چون با این هزینه‌های سنگین سفر خارجی و امکانات و بستر حرفه‌ای برای حضور در این مسابقات تیم‌های دسته اولی به سختی موفق می‌شوند و شاید اصلاً نتوانند از پس این راه سخت بربیایند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با بیان اینکه تنها تمرکزمان برای موفقیت در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور است، گفت: ما از نظر تعداد بازیکنان و ظرفیت توانایی حضور در جام حذفی را نداریم و نمی‌خواهیم بی دلیل انرژی خود را صرف حضور در جام حذفی کنیم.

طلایی‌منش خاطرنشان کرد: در اولین فصل حضورمان در لیگ دسته اول فوتبال کشور به دنبال کسب بهترین نتیجه و رتبه در جدول رده‌بندی هستیم تا بتوانیم تجربه لازم را به خوبی به دست بیاوریم.

وی با اشاره به دیدار برابر خیبرخرم آباد در مرحله سوم جام حذفی بیان کرد: به این دیدار به عنوان یک بازی تدارکاتی خوب نگاه می‌کنیم و از بازیکنان جوانان، امید و بازیکنانی که کمتر در دیدارهای لیگ تا به امروز بازی کرده‌اند استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان خاطرنشان کرد: خیبرخرم‌آباد از مربی توانمندی نظیر عبدالله ویسی و بازیکنان با تجربه خوبی بهره می‌برد و سال‌ها تجربه حضور در لیگ دسته اول فوتبال کشور را دارد و این بازی می‌تواند محک خوبی برای بازیکنان کم‌تر بازی کرده ما باشد.

طلایی‌منش با اشاره به ادامه مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور گفت: با قدرت و تمام توان مسیری که از هفته اول شروع کرده‌ایم را ادامه می‌دهیم و همچنان راه طولانی را تا پایان لیگ پیش‌رو داریم.

وی افزود: امیدواریم با حمایت‌های شهردار، مدیران شهرداری، رئیس و معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری و اعضای ورزش دوست شورای اسلامی شهر همدان در پرداخت به موقع تعهدات مالی بدون کوچک‌ترین خللی بتوانیم با تمام انگیزه و قدرت برابر حریفان قرار بگیریم و به خوبی از آبروی فوتبال استان همدان در کشور دفاع کنیم و نام شهرداری را بر سر زبان‌ها بیاندازیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.