توماس توخل سرمربی چلسی تایید کرد که امروز در مورد یک نیمه بازی دادن به روملو لوکاکو ریسک کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

چلسی که با توجه به برد منچسترسیتی محکوم به پیروزی در مسابقه امشب برابر استون ویلا بود نهایتاً موفق شد در یک بازی دشوار حریف خود را با نتیجه 3-1 شکست دهد تا شاگردان توماس توخل همچنان در کورس قهرمانی باقی مانده باشند.

 

توماس توخل در پایان بازی گفت : "بچه ها فوق العاده خسته هستند. آنها امروز تلاش زیادی انجام دادند. شروع سختی داشتیم، من این احساس را داشتم که سعی کردیم با بازی ماهرانه از آن دور شویم. ما با یک گل به خودی عقب افتادیم و این یک بدشانسی محض بود اما واکنش خوبی نشان دادیم."

 

توخل درباره عملکرد روملو لوکاکو گفت : "شکی نیست که او فوق العاده مهم است.  همه بازیکنان مهم هستند اما روملو یک بازیکن کلیدی خواهد بود. او بدشانس بود که مصدوم شد، سپس برای بازگشت به زمین  تلاش کرد و بعد کرونا گرفت.  45 دقیقه بازی کردن او بیشتر از آن چیزی بود که بخش پزشکی توصیه کرده بود، اما ما می توانستیم ریسک کنیم.

 

 

 

 

او نیاز ندارد که من بگویم این گونه بازی کن. او نیازی به سخنرانی ندارد. لوکاکو فقط باید از نظر بدنی آماده باشد و وقتی شما مصدوم هستید این مسئله اصلا کار آسانی نیست. اگر به جزئیات نگاه کنید، می بینید که ما در حال مبارزه هستیم و ریسک های بزرگی می کنیم، ما امروز کالوم هادسون اودوی را مجبور کردیم 90 دقیقه بازی کند، شرایط این طور است."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.