میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، از عملکرد شاگردانش مقابل نوریچ تمجید کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

آرسنال در ادامه روند فوق العاده خود طی هفته‌های اخیر امشب مقابل نوریچ قعر جدولی قرار گرفت و موفق شد با ارائه یک نمایش کم نقص حریف خود را با پنج گل شکست دهد؛ موضوعی که باعث شده جایگاه شاگردان میکل آرتتا در رتبه چهارم جدول تثبیت شود.

 

 

میکل آرتتا در پایان بازی گفت:  "از نظر تیمی و فردی نمایش فوق العاده‌ای ارائه دادیم. اگر اینگونه نباشد شما نمی توانید در خارج از خانه با نتیجه 5-0 به پیروزی برسید. من واقعا از بچه ها راضی هستم.

خیلی خوشحالم. بردن بازی خارج از خانه در لیگ برتر آسان نیست. نحوه عملکرد ما، اینکه چقدر از ابتدا مسلط بودیم و کیفیتی که در طول بازی نشان دادیم، امروز واقعاً چشمگیر بود."

 

 

 

 

 

میکل آرتتا در پاسخ به این سوال که آیا بازی امشب مثال خوبی برای پیشرفت آرسنال بوده خیر نیز گفت : "بله، احتمالا. جهتی که تیم در پیش گرفته است و اینکه چگونه درک بین بازیکنان را افزایش می دهیم.  واضح است که آنها اکنون چند ماه است که با هم بازی می کنند. وحدتی که به طور کلی نشان می‌دهیم و حمایتی که در هر زمینه‌ای از طرفداران‌مان دریافت می‌کنیم، با روشی که می‌خواهیم بازی کنیم، کاملا مرتبط است بنابراین من هم واقعاً از آن راضی هستم."

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.