مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن آماده جدایی از این تیم و هموار شدن مسیر انتقالش به یوونتوس است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از نشریه گاتزتا دلواسپورت؛ مائورو ایکاردی در انتظار ارائه پیشنهادی راضی کننده از سوی باشگاه یوونتوس به پاری‌سن‌ژرمن است که نظر باشگاه فرانسوی را برای موفقت با انتقال او به تورین جلب کند.

ایکاردی 28 ساله دو سال پیش از اینتر به جمع پاریسی‌ها پیوست اما در این تیم آنطور که انتظار داشت فرصتی برای بازی به دست نیاورد و ورود هموطنش لیونل مسی به پارک دو پرنس هم بیش از پیش شانس او برای رسیدن به ترکیب اصلی PSG را کاهش داد طوری که او در نیمه نخست فصل جاری کمتر از یک هزار دقیقه برای تیم تحت هدایت مائوریسیو پوچتینو بازی کرده است. او بازیکنی نیست که غول‌های پاریس حاضر به فروشش نباشند اما از سوی دیگر بعید به نظر می‌رسد که این تیم به آسانی حاضر به از دست دادن بازیکن سابق اینتر باشد.

خود ایکاردی نسبت به ترک پارک دو پرنس راغب است اما نمی‌خواهد که جدایی‌اش از این تیم آینده او را هم در هاله‌ای از ابهام قرار دهد. ظاهرا یوونتوس پروپاقرص‌ترین مشتری ایکاردی است اما مشکلات مالی این تیم بزرگتر از آن است که بخواهد یک پیشنهاد هنگفت ارائه کند و محتمل‌ترین گزینه جذب قرضی بازیکن با بند خرید اختیاری یا اجباری خواهد بود. با توجه به جدایی احتمالی آلوارو موراتا از بانوی پیر، این تیم باید بازیکنی جدید را جایگزین او کند. آرکادیوژ میلیک و ادینسون کاوانی دو گزینه قبلی یوونتوس بودند که هیچ یک از آنها از تیم‌های‌شان جدا نخواهند شد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.