سرمربی ذوب‌آهن امیدوار است روند پیروزی‌های تیمش برای سومین بازی پیاپی ادامه پیدا کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مهدی تارتار در نشست خبری قبل از بازی ذوب‌آهن مقابل نساجی مازندران اظهار کرد: خیلی خوشحال هستیم که دوباره به مشهد آمدیم. دو، سه ماه قبل برای دیدار با پدیده در این شهر حاضر بودیم و از چنین اتفاقی خوشحال هستیم چراکه هر تیمی بخاطر وجود حرم امام رضا(ع) دوست دارد در این شهر بازی کند. از مسؤولان نساجی بخاطر انتخاب این شهر و انتخاب ورزشگاه امام رضا(ع) که کیفیت چمن خوبی دارد، تشکر می‌کنیم.

 

 

 

او ادامه داد: بازی بسیار مهمی برای هر دو تیم است. هر دو تیم در جدول همسایه هستند و مسابقه فردا ارزش بیشتری از سه امتیاز دارد. هر تیمی در این دیدار برنده باشد، می‌تواند خودش را از تیم‌های پایین‌تر جدا کرده و روی بالای جدول تمرکز کند. می‌دانیم نساجی تیم با برنامه‌ای است و کادر فنی باهوش و بازیکنان با کیفیتی دارد که فوتبال را روی زمین بازی می‌کنند و به همین خاطر این ورزشگاه را انتخاب کرده‌اند.

 

 

سرمربی ذوب‌آهن تصریح کرد: فوتبال ما هم کاملا روی زمین بوده و امیدوارم هر دو تیم بتوانند نمایش خوبی داشته باشند و یک بازی زیبا شاهد باشیم و ما برنده شویم.

تارتار در خصوص غایبان ذوب‌آهن در این دیدار گفت: محروم نداریم ولی یکی، دو بازیکن مصدومیت جزئی دارند که ان‌شاالله ببینیم تکلیف آنها چه خواهد شد.

 

 

او درباره فراز و نشیب‌های ذوب‌آهن عنوان کرد: ما تغییرات زیادی نسبت به سال قبل داشتیم و باید صبور باشیم؛ آزمون و خطاها را داده‌ایم و طی دو هفته اخیر توانستیم به برتری برسیم. الان هم شرایط خوبی داریم و البته می‌دانیم که نساجی هم در ۶-۵ هفته گذشته بازنده نبوده و به نظرم هر دو تیم وضعیت مطلوبی دارند.

 

 

سرمربی ذوب‌آهن درباره میزبانی نساجی در مشهد عنوان کرد: از مسؤولان باشگاه نساجی مجددا تشکر می‌کنم ولی فردا جای تماشاگران هر دو تیم در استادیوم خالی است. هواداران پرشور نساجی و ذوب‌آهن اگر در بازی فردا بودند، شور و حال دیگری در مسابقه وجود داشت و امیدوارم هر تیمی مستحق پیروزی است، برنده شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.