این مسابقه یک فینال انتهای جدولی است که دو تیم محبوب و پرطرفدار برای اینکه به سقوط نزدیک نشوند، باید همدیگر را قربانی کنند. متاسفانه شرایط دو تیم در جدول طوری است که باید خیلی زود خودشان‌ را جمع و جور کنند، وگرنه پایان فصل‌ با لیگ وداع خواهند کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شاید خوشبین ترین هوادار تبریزی فکرش را نمی کرد، کار تراکتور به جایی برسد که همین نیم فصل اول برای بقا دست و پا بزند. عدم مدیریت در باشگاه و بدون برنامه بودن مالک بلند پرواز باعث شد تا تیم خوش نام تبریزی وارد بحران شود و در انتهای جدول قرار بگیرد. تیمی که از ۱۳ مسابقه ۸ شکست را متحمل شده و فقط سه پیروزی داشته این نشان‌ از ضعف مدیریت آن است که یکی از آنها هر روز در برنامه های تلویزیونی دنبال امتیازات از دست رفته گل گهر می گردد و یکی دیگر در ترکیه هر روز بحث واگذاری باشگاه را اعلام می کند! اینکه چه بلایی بر سر تراکتور آوردند که به این روز افتاده باید، پاسخگوی آن باشند.

با این حال فعلا حال تیم‌ محبوب تبریزی خوش نیست و باید هرچه زودتر از این وضعیت خارج شود و هواداران را بیش از این نگران نکند.

در سوی مقابل فجرسپاسی نیز دست - کمی از تراکتور ندارد و شاگردان علی کلانتری وارد مرز خطر شده اند که باید از این مرحله خطرناک‌ خارج شوند، وگرنه خیلی زود مجددا به لیگ دسته اول برخواهند گشت. فجرسپاسی لیگ را خوب شروع کرد، ولی رفته رفته دچار افت شد تا به انتهای جدول سقوط کند. این مسابقه حکم شش امتیازی را برای هر دو تیم دارد که هر تیمی برنده آن شود، تا حدودی روحیه می گیرد. ناگفته نماند شکست هر تیمی می تواند سرمربی آن را در خطر اخراج قرار دهد؛ حتی اگر کلانتری باشد یا سولدو!

علی مسعودی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.