تیم های پیکان و آلومینیوم اراک در هفته چهاردهم به مصاف هم می روند که هر دو تیم در این فصل رقابت‌ها نتایج بسیار خوبی را گرفته اند. تیم هایی که بالا نشین جدول هستند و در همسایگی یکدیگر قرار دارند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شروع بسیار خوب دو تیم در لیگ باعث شده هم پیکان به ثبات برسد و هم آلومینیوم اراک. شاید کمتر کسی فکرش را می‌کرد، این دو تیم از جمله مدعیان کسب سهمیه باشند و بالاتر از خیلی از تیمهای پرمهره و پرهزینه قرار گیرند.

 

پیکان که در لیگ بیست و یکم خانه تکانی اساسی داشت و حتی کادر فنی اش را نیز از دست داد، خیلی زود توانست به هماهنگی لازم برسد و در جمع مدعیان قرار بگیرد. خیلی ها فکر می کردند با رفتن مهدی تارتار و چند بازیکن اصلی، این تیم وارد بحران شود، ولی مجتبی حسینی و دستیارانش اجازه ندادند جای خالی تارتار احساس شود.

اگر بخواهیم دو شکست پیکان مقابل تیم های استقلال و پرسپولیس را کنار بگذاریم در سایر بازی ها پیکان بسیار خوب عمل کرده و همین باعث شده الان در رتبه ششم جدول قرار بگیرد.

در سوی دیگر آلومینیوم اراک نیز با رسول خطیبی فوق‌العاده نتیجه گرفته و مهم اینجاست که مقابل تیم های مدعی بازنده نشده و حتی توانسته پرسپولیس را نیز شکست دهد. قرار گرفتن این تیم در مکان پنجم جدول نشان می دهد، اراکی ها این فصل برای گرفتن سهمیه همقسم شده اند.

قطعا تیمی که برنده بازی رودرو شود، نیم فصل اول را فوق‌العاده به پایان می رساند. گرچه بعد از این بازی یک مسابقه دیگر از نیم فصل باقی می ماند، ولی برنده بازی پیکان و آلومینیوم تکمیل کننده نیم فصل اول خواهد بود. حال اینکه رسول خطیبی و مجتبی حسینی جنگ مسقیم را چگونه به پایان می رسانند، شنبه هفته آینده مشخص می کند. جنگی که حتی تساوی اش نیز برای هر دو مربی نتیجه بدی نخواهد بود.

علی مسعودی

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.