فصل نقل و انتقلات برای باشگاه استقلال تبدیل به آسمانی پر از ستاره شد و با بازیکنانی که استقلال جذب کرده است، این تیم تبدیل به یکی از پرستاره ترین تیم های لیگ امسال شده است .

 به گزارش سرویس لیگ برتر فرتاک ورزشی، علیرضا منصوریان در نیمه اول بازی دوستانه روز گذشته در  برابر امیدهایش به ستاره هایی مثل مهدی رحمتی، فرشید باقری، وریا غفوری، بختیار رحمانی، کاوه رضایی و آرش افشین میدان داد و ترجیح داد از چند بازیکن جوان در ترکیب اولیه خود استفاده کند.

بازیکنان نیمکت نیشین استقلال در بازی دیروز ستاره هایی هستند که شاید خیلی از تیم های لیگ برتری آرزوی به خدمت گرفتن آنها را داشته باشند. بازیکنانی  مانند  هرائر مگویان، رابسون، مجید حسینی، جابر انصاری، میثم مجیدی، یعقوب کریمی، بهنام برزای، فرشید اسماعیلی و علی قربانی که. قطعا بازیکنان با کیفیتی محسوب می شوند روز گذشته روی نیمکت استقلال نشستند واین در شرایطی است که بازیکنانی مثل محمد حسین کنعانی زادگان، خسرور حیدری و امید ابراهیمی اصلا در بازی روز گذشته به میدان نرفتند.  این موضوع می تواند ثابت کند استقلال فصل پرستاره ای را تجربه می کند و باید دید علیرضا منصوریان چه روشی را برای استفاده بهینه از این بازیکنان در پیش خواهد گرفت.

 

کلمات کلیدی: استقلال - منصوریان -