طارمی و کاوه یا قایدی، زوج جدید

ترکیب خط حمله تیم ملی در بازی با عراق و امارات در روزهای 7 و 12 بهمن در استادیوم آزادی به طور حتم دستخوش تغییر خواهد شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم ملی که در دو بازی قبلی یکی از مهاجمان اصلی اش (مهدی طارمی) را در اختیار نداشت اینبار قادر به استفاده از سردار آزمون نخواهد بود چرا که تست کرونای این مهاجم مثبت از آب در آمده است. دیگر مهاجمی که عدم حضورش در اردوی تیم ملی برای دو بازی یاد شده قطعی شده الهیار صیادمنش است که در بازی با سوریه در ترکیب تیم ملی به میدان آمد. هم چنین حضور کریم انصاری فر در اردوی تیم ملی در هاله ای از ابهام است. در چنین شرایطی چاره ای باقی نمی ماند که اسکوچیچ تیم ملی را در خط حمله با یک ترکیب جدید به میدان بفرستد.

اسکوچیچ که هم چنان منتظر است مهدی طارمی به اردوی تیم ملی ملحق شود شاید تیم ملی را با یک مهاجم به میدان بفرستد و از دو مهاجم کاذب در کناره ها به عنوان وینگر استفاده کند. در این صورت مهدی طارمی تک مهاجم تیم ملی خواهد شد. اما اگر سرمربی تیم ملی تصمیم به استفاده از دو مهاجم بگیرد مهدی قایدی و کاوه رضایی آماده بازی در این پست هستند و در صورت ملحق شدن کریم انصاری فر به اردوی تیم ملی این مهاجم هم شانس بازی خواهد داشت.

تیم ملی در ترکیب یکی دو مهاجم در سایه هم دارد که می توانند در کنار مهدی طارمی به عنوان مهاجم مکمل بازی کنند. به هر صورت اسکوچیچ منتظر تکمیل شدن تیمش است تا به ترکیب اصلی تیم ملی برای بازی با عراق برسد. آنچه که مسلم است با توجه به غیبت برخی از بازیکنان در اردوی تیم ملی به خاطر کرونا اسکوچیچ بالاجبار باید تیم ملی را با چند تغییر مهیای بازی با عراق و در ادامه امارات کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.