صدرا پایانی همیشگی برای نام محتشم در فوتبال تبریز؛

امتیاز تیم محتشم تبریز به صدار واگذار شد

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از آنکه امتیاز لیگ دویی تیم محتشم تبریز با امتیاز لیگ سه ایی بعثت کرمانشاه جا به جا شد همگان فکر میکردند محتشم را دوباره در لیگ سه خواهند دید اما این جا به جایی به نوعی پایان رسمی تیم محتشم در عرصه تیمداری در فوتبال کشور بود.

تیم فوتبال صدرا(زیست سبز)تبریز که با قهرمانی در سوپر لیگ استان آذربایجان شرقی مجوز حضور در مرحله نخست لیگ دسته سوم را کسب کرد موفق شد در اولین فصل حضورش با کسب رتبه چهارم سهمیه استان آذربایجان را در لیگ دسته سوم حفظ کند.

حفظ امتیاز مرحله نخست پایان ماجراجویی صدرایی ها در لیگ سه نبود و نماینده فوتبال تبریز در لیگ دسته سوم با در اختیار درآوردن امتیاز تیم محتشم در مرحله نهایی دوباره در لیگ سه حضور خواهند یافت و امیدوار هستند با تجربه ایی که از حضور در مرحله نخست کسب کرده اند حضوری قدرتمند را در مرحله نهایی تجربه کنند.

میتوان به حضور احمد امیرکامدار بازیکن سابق تیم تراکتور تبریز نیز در صدرا اشاره کرد که نقطه قوتی برای این تیم محسوب میشود.

صدرایی ها بلافاصله بعد از پایان مسابقات مرحله نخست تمرینات و یارگیری خود را زیر نظر ابراهیم عبداللهی سرمربی جوان خود برای حضور در مرحله نهایی لیگ سه آغاز کرده اند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.