در بازی عقب افتاده از هفته سوم رقابت های لیگ دسته اول بانوان فوتبال کشور بادرود تهران، پیکان را شکست داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم‌های بادرود تهران و پیکان در بازی عقب افتاده از هفته سوم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال بانوان کشور در ورزشگاه پیکان شهر به مصاف هم رفتند که در نهایت بادرودی‌های توانستند در یک بازی زیبا با نتیجه 2بر0 به پیروزی برسند و خیال خود را بابت صعود به لیگ برتر راحت نمایند.

بادرودی‌ها که با توجه به شرایط جدولی تنها با پیروزی می‌توانستند خیال خود را برای صعود به لیگ برتر راحت نمایند، با ترکیب: مریم عباسی- بهاره صفر زاده- زینب شعبانی- سوگند سلیمانی- رویا محمدی- کیمیا عباس ژاده- مهرنوش اکبری- مائده جعفری- میتراپناهی- هانیه تنکابنی- سپیده ولی به مصاف پیکان رفتند .

نیمه اول این دیدار بادرودی‌های صاحب توپ و میدان بودند و در دقیقه 30 توسط رویا محمدی به گل رسیدند تا مقداری آسوده خاطر به بازی ادامه دهند.

photo_2022-02-24_17-51-18

در نیمه دوم هر دو تیم خود را به آب و آتش زدند چرا که برتری یک گل حاشیه امنیتی برای بادرودی‌ها محسوب نمی‌شد و از آن سوی میدان نیز پیکانی‌ها برای‌شان فرقی نداشت با چه نتیجه‌ای شکست را پذیرا باشند و به همین خاطر هر دو تیم در تدارک زدن گل بودند تا خیال خود را بابت صعود به لیگ برتر راحت نمایند.

در نیمه دوم بادرود 2 تعویض در دقیقه‌ی65 انجام داد و سپیده ولی و میترا پناهی از زمین خارج و به جای آنها مهسا انگزی و نیلوفرعظیمی وارد بازی شدند تا ضمن حفظ برتری، نیم نگاهی به گل‌های بیشتر داشته باشند.

در دقیقه 77 بازی بود که داور یک پنالتی به سود بادرودتهران اعلام کرد اما این پنالتی توسط بهاره صفرزاده از دست رفت تا هم چنان بازی در اوج هیجان باقی بماند و بادرودی‌ها با نگرانی بازی را ادامه دهند و پیکانی‌ها هم امیدوار به زدن گل تساوی باشند.
در دقیقه80 بازی بود که یک تعویض اجباری برای بادرود انجام گرفت و رویا محمدی زننده گل بادرود به دلیل مصدومیت از ناحیه سر از زمین بیرون رفت و به جای او محدثه امیری وارد میدان شد و هم چنین در دقیقه 85 ملیکا باقری نسب به جای مهسا انگزی وارد میدان شد.
در دقایق پایانی بازی در حالی که پیکان هیچ چیزی برای از دست دادن نداشت، اسیر ضد حمله بادرودی‌ها شد و این تیم در دقیقه 91 توسط نیلوفر عظیمی تیر خلاص را به پیکانی‌ها وارد کرد و با زدن گل دوم همه چیز را برای صعود این تیم هموار نمود.

بادرود تهران

در ادامه بازی و دقیقه 93 بود که مربیان بادرود دست به یک تعویض دیگر زدند و نیلوفر عظیمی زننده گل دوم خود را از بازی خارج و به جای ایشان روژان رحیمیان را وارد بازی کردند تا با همین نتیجه بازی به پایان برسد و آنها جشن صعود به لیگ برتر را بگیرند.

بادرودی‌ها که از شوق این پیروزی سر از پا نمی‌شناختند در گفت وگو با فرتاک ورزشی از زحمات  دکتر حمید جوادی مبارکی مدیرعامل این تیم تشکر نمودند و گفتند: دیروز ضیافت نهاری برگزار شد و ایشان بازیکنان و کادر فنی را مورد لطف قراردادند تا با انگیزه بیشتری به این مسابقه حساس ورود کنیم و امیدواریم جواب اعتماد و حمایت‌های ایشان را داده باشیم.

بادرود تهران

بادرود تهران

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.