هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ایران تیمی است که از نظر قدرتی، مانند بازی دور رفت که بازی خوبی مقابل کره جنوبی داشتیم، قدرتمند ظاهر می‌شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وحید امیری در ابتدى نشست خبری مسابقه ایران و کره جنوبی گفت: به نظرم بازی با کره جنوبی مسابقه‌ای سخت اما جذاب براى هر دو تیم خواهد بود. با وجود اینکه چند بازیکن تأثیرگذار را برای بازی فردا در اختیار نداریم اما هر بازیکنی که پیراهن تیم ملی را بر تن کند همه تلاشش را برای ارائه بهترین عملکرد به کار می‌گیرد.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان ادامه داد: این قول را می‌دهم‌ که هر بازیکن که میدان برود، همه تلاشش‌ را انجام خواهد داد تا از نام و جایگاه ایران دفاع کند.

وی در پاسخ به این سؤال که چه خصوصیت بارزی ‌ از تیم کره جنوبی را بیشتر در ذهن دارید، تصریح کرد: بازی‌های ایران با کره همیشه جذاب بوده است و این تیم بازیکنان شاغل در‌ اروپا و با کیفیتی دارد که شامل یکسری از بازیکنان است که در سطح اول اروپا مشغول بازی هستند اما ایران تیمی است که از نظر قدرتی مانند بازی دور رفت که بازی خوبی مقابل این تیم داشتیم، قدرتمند ظاهر می‌شود، ما هم بازیکنان شاخص و با کیفیتی در اختیار داریم و ان‌شاءالله در بازی فردا هم عملکرد خوبی خواهیم داشت

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.