کپا آریزابالاگا فردا در استادیومی حضور پیدا می‌کند که فاصله‌ای تا حضور دائمی در آن نداشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کپا آریزابالاگا قبل از توافق با چلسی در آستانه انتقال به رئال مادرید بوده و فاصله‌ای تا توافق با این باشگاه نداشت. مدیران رئال مادرید با این سنگربان اسپانیایی به‌طور کامل به توافق رسیده بودند، اما زین الدین زیدان همه چیز را متوقف کرد و اجازه نداد کپا آریزابالاگا لباس این تیم را به تن کند. قرار بود باشگاه رئال مادرید در سال 2018 بند فسخ 20 میلیون یورویی قرارداد کپا آریزابالاگا با بیلبائو را پرداخت کرده و این دروازه‌بان را جذب کند. 

اما زیدان در آن مقطع مدعی شد تیمش نیازی به کپا آریزابالاگا ندارد و در آخرین لحظه توافقات بین طرفین به کل منتفی شد. در ادامه مدیران چلسی فرصت را مغتنم شمرده و خیلی زود برای جذب کپا با بیلبائو وارد مذاکره شدند. در نهایت توافقات به سرعت انجام شده و کپا آریزابالاگا با انتقال به چلسی ‌به گران‌ترین دروازه‌بان تاریخ فوتبال جهان تبدیل شد.

اما این سنگربان جوان از همان بدو ورود به چلسی اشتباهات بزرگی مرتکب شده و هرگز نتوانست خود را با فضای لیگ برتر و بازی کردن در انگلیس تطبیق دهد. اشتباهات کپا آریزابالاگا به حدی زیاد شد که مدیران چلسی در نهایت چاره‌ای جز جذب یک سنگربان جدید و خرید ادوارد مندی در سال گذشته نداشتند. حالا کپا آریزابالاگا فردا شب در شرایطی روی نیمکت چلسی در دیدار مقابل رئال مادرید خواهد نشست که فاصله‌ای تا حضور درون دروازه این تیم در سال 2018 نداشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.